Franchise Hockey Manager 3 Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 Ekim 2016

Franchise Hockey Manager 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Franchise Hockey Manager 3 bulabileceğiniz en derin, en otantik hokey stratejisi oyunudur! Şimdi Resmen NHL® tarafından lisanslandı, böylece en sevdiğiniz dizginleri alabilirsiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Park gelişmelerinin dışında

Publisher: Park gelişmeleri dışında

sürüm tarihi: 31 Ekim, 2016

tür: strateji, simülasyon

Franchise Hockey Manager 3, bulabileceğiniz en derin, en otantik hokey stratejisi deneyimidir. İlk defa, oyun resmen NHL® tarafından lisanslanmıştır ve STANLEY CUP®'u yakalamak için en sevdiğiniz franchise'ın reinlerini almanızı sağlar.

Dünyanın dört bir yanındaki 22 ligden birini seçin ve kendi hokeyi evrenizi yaratacak şekilde bir ekip seçin veya 1931 kadarıyla tarihsel bir NHL® başlangıç ​​tarihi seçin. Superstars'ın bir sonraki mahsulü ve çok daha fazlası!

Bu, bir ekipten bir maaş çekmeden genel müdürün ofisinde oturacağınız kadar yakındır. Ekip finansmanını denetlemek, maaş kapağına göz atın, personelinizi kiralayın, ticari paketleri bir araya getirin, sözleşme yapmayı ücretsiz ajanlara sunmak ve en yeni nesil yıldızları hazırlamak.

Franchise Hockey Manager 3'teki yeni özellikler:

Anahtar fetürleri: Yıldız derecelendirmeleri kurtarıldı, bu yüzden liglerde çok fazla çeşitlilik var Oyunun her alanında gelişmiş AI Çok gelişmiş haber makaleleri Daha mantıklı ceza araması Saldırgan ve savunma oyun puanlarını ekleyen yeni bir oyun derecelendirme sistemi Liglerin şimdi kendi keşifinizi ve taslağınızı yönlendirmek için kullanabileceğiniz işleyen bir merkezi keşif kuruluşuna sahiptir. Daha ayrıntılı bir koçluk modeli Ve daha fazlası!

Minimum: OS: XP, Vista, Windows 7, Windows 8.x, Windows 10 İşlemci: 1 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Min. 1280 × 768 Ekran (1280 × 768 Ekran Boyutu Tam Ekran Modu Gerektirir) Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ