FrightShow Fighter Full İndir Oyun indir

Korkunç savaşçı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korkunç savaşçı - Daha önce başka bir mücadele oyununun aksine, Korkunç Fighter, bu garip ...... için sizi merak etmenizi sağlayacak ürpertici eğlenceli bir deneyim sunar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 3 Korku

Publisher: 3 Korku

sürüm tarihi: 14 Kas, 2016

tür: eylem, korku

hiç dev bir tavşan gördünüz mü, gözlerinden veya 1 gözlü bir oduncu, bookbandından "ısırık ayıları" savurdu? Bu sadece korkunç savaşçısında göreceğiniz tek ve sıradışı manzaraların küçük bir tadı.

Bu, başka hiçbir şey gibi bir dövüş oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 karakter var. Her birinin kendi kendine özgü yetenekleri, tema müziği ve tuhaf seviyeleri vardır!

Kalbinde, Korkunç Fighter, dövüş oyun klasiklerinin hissine sahiptir, ancak daha fazlası için sizi heyecanlandıran ateş rüya twist ile!

Özellikler

Özel PowerUps! Geçici bir destek için savaş sırasında kullanılabilecek PowerUp'lerin kilidini açın; Ateş topları, zehir şişeleri, kaygan petrol veya dev bir roket gibi. Sadece her savaşa üç tane getirebilirsiniz, bu yüzden akıllıca seçin!

Hikaye modu, her biri tonlarca tekrarlanabilirlik için çeşitli yollar sunan her biri arasından seçim yapabileceğiniz birden fazla harita içerecektir. Her karakterin eşsiz karakter sonları ile zafere kendi yollarına sahiptir.

Daha fazla kontrol! Savaşçılarınızın gerektiğinde daha fazla kontrollü hamleleri etkinleştirmek için pozisyonları tutmalarını sağlayan benzersiz bir poz sistemi yarattık.

Future Update: Global Sıralama! Çevrimiçi çok oyunculu olarak başkalarına karşı oynayın ve sıralamanızı her savaşla yukarı veya aşağı inin.

Hikaye

Korku, asla eğlenceli bir şey olmamıştır. Her Perşembe gecesi eski bir yerel tiyatroda, harika ve şaşırtıcı görmeye gelebilirsin; tuhaf ve belirsiz. Bununla birlikte, bu şovu görmek için gizli bir Warlock geldiğinde, hepsi bir gece gitti. Son hareket sırasında, Xonolox olarak bilinen Warlock, tüm izleyicinin gözlerini çalmak için kötü bir büyü yaptı. Ancak büyü çok güçlüydü, kontrol edemedi! Uzay ve zamanla geri dönüş, ve iyi ya da kötülüğün tarafını alarak korkunç sanatçılarından ayrılan çok katmanlı bir evren yarattı.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ