Frizzy Full İndir Oyun indir

Oyun / 28 December 2015

kıvırcık full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Frizzy, müthiş eylemlerle dolu bir platformdur. Ana arsa, statik toplara mandal yapabilen bir Kürk topuysanız, seviyelerin etrafında kendisini başlatın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: takım frizz

Publisher: Team Frizz

sürüm tarihi: 22 Aralık, 2015

tür: eylem, macera

Team Frizz, Hadi Oyuncuları arıyor!

Frizzy, takım frizz tarafından bir oyun.

Frizzy, müthiş eylemlerle dolu bir platformdur. Ana arsa, statik toplara mandal yapabilen bir Kürk top olduğunuzdur.

Gameplay

Frizzy'nin oyun hakkındaki en önemli şey, bize, kontrollerin hissetme şeklidir. Bir platformda kontrollerin kesinlikle mükemmel olması gerektiğine inanıyoruz.

Oyun, bulmacaları çözmeye dayanır. Kilitli kapılar, çılgın düşmanlar, tuhaf engeller, tahrip edilebilir kutular ve daha fazlasını bulacaksınız.

Backstory

Fuzz Adası'nda bir yerde ...

Frizzy kendi işini uzaklaştırıyordu. Fuzz Ada'daki Fuzzball fabrikasında çalıştı. Bir gün, daha önce hiç görmediği bir şey, bulutlarda bir şey fark etti. Statik bir enerji topuydu ve bunun görebileceği ihtimalinden bahsetti.

Forlorn, o bulutlara asla nasıl ulaşacağını düşündü. Çok yüksekler! Ve o çok küçük.

Yıllarca Fuzz Adası'ndaki köyü kötü bir ejderha tarafından işkence görmüştü. Onun adı doof, ve yılda bir kez adaya geldi ve tüm güzel fuzzball'ları havaya uçurmaya çalışıyordu. Bu gün, Fuzz Adası'ndaki "Great Green Hapşi" olarak biliniyordu ve her yıl bulanık aileler emniyet için saklanacak ve mandal verir ya da sonsuzluğa sokulur.

Ama bir yıl şanlı bir şey oldu. Frizzy, penceresinin dışında oynayan bir tavşan gördüğünde Fuzz fabrikasında çılgınca çalışıyordu.

Hop.

Hop.

Hop hop.

öyleyse izledi. Ama bugünün büyük hapşırma günü olduğunu unutmuştu! Hatırladığı zaman, çok geç oldu. Yeşil sisin içeri girdiğini ve süpürüldüğünü gördü.

Great Green Sneeze geldi ve güçlü rüzgar kıvırcık ile havaya uçtu. Havada yukarıdan, ondan önce herhangi bir fuzzball'dan daha fazla ve daha net görebiliyordu. Sonra hatırladı!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 3 GHz CPU Bellek: 1 GB RAM Depolama: 250 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ