Frontier Pilot Simulator Full İndir Oyun indir

Frontier Pilot Simulator full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Frontier Pilot Simulator, bir ortam merkezli tek oyuncu uçuş sim. Beceri tabanlı uçan sisteminin birleştirilmesi: hikaye odaklı bir ekonomik ilerleme sistemi ve harika ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: razar s.r.o.

Publisher: razar s.r.o.

sürüm tarihi: 30 Jan, 2018

tür: Simülasyon, Macera, Sci-Fi

Sınır pilotları simülatörü bir ortam merkezli tek oyuncu aracı SIM'dir. Beceri tabanlı uçan sisteminin birleştirilmesi: hikaye odaklı bir ekonomik ilerleme sistemi, düzinelerce gemi-yükseltme ve büyük uçuş fiziği. Pilot uzmanlığınız, senden önce ortaya çıkarken dünyanın sürekli olarak zorlanacak.

Zorlu ve gerçekçi uçuş fiziği

Frontier Pilot Simulator, fütüristik ve zorlu kargo gemilerinin kontrol edilmesini deneyimlemenizi sağlar. Oyunun fiziği bu şekilde, kargoların her kilounu hissedeceğinizi, rüzgar yönünde ve Gaysers ve Amp'taki herhangi bir değişiklik olduğunu; volkanlar emisyonları. Buna ek olarak, bir rüzgar haritası modu oluşturduk, bir tailwind yakalamanıza ve bir fırtınadan uçmanın en güvenli yolunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, her kargo gemisi kendine özgü davranışı vardır: ağır ve amp; pürüzsüz, hızlı ve amp; keskin, küçük ve amp; manevra yapılabilir.

Benzersiz oyun deneyimi

Gayzer, volkanlar, sıradışı hayvanlar, Rocky & amp; kıyı manzaraları, çeşitli hava koşulları: fırtınalı, rüzgarlı, yağmurlu. Ve atmosferik bilim kurgu müziği, insan kolonileri ile diğer gezegenlerde tamamen farklı bir dünyada olma hissi verir.

Açık Dünya Macerası

Frontier Pilot Simulator, Yabancılar, İnsanlar, Kaçakçılar ve Şirketler, Teröristler ve Güvenlik Kuvvetleri arasında heyecan verici çatışmalara sahip açık bir dünya oyunudur. Hikaye odaklı ekonomi, bazlar inşa etmenize, yeni madenleri keşfetmenize izin verir, hatta araştırma platformlarını patlatır.

Yolunuzu bulun

Geminizi yüzlerce yükseltmeyle geliştirin. 3 tür kargo gemisi deneyin: Işık, orta ve ağır. Pilot tarzınıza cevap veren en iyi gemiyi ayarlayın. Yolunuzu seçin: Ticaret, teslim etme, yolcuları aktarma, uzaylılar ya da insanlar için işler, madencilik.

Topluluk iletişimi ilgi çekici

Minimum: OS: 32/64-bit Windows 7 İşlemci: i3 Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir yerleşik

Önerilen: OS: 32/64-bit Windows 10 İşlemci: i5 Bellek: 16 GB RAM Grafik: GeForce GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir yerleşik
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ