Full Mojo Rampage Full İndir (v1.0.129D) Oyun indir

Full Mojo Rampage full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tam Mojo Rampage, Voodoo Gerçekliğinin sınırları dahilinde gerçekleşen haydut benzeri bir oyundur. Bu alanda sadece en güçlü ayinler ve güçler bir koruma sağlayabilir ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: üst oyunlar üzerinden

Publisher: üst oyunlar üzerinden

sürüm tarihi: 8 may, 2014

tür: eylem, rpg

Full Mojo Rampage, Vudu Gerçekliğinin sınırları dahilinde gerçekleşen haydut benzeri bir oyundur. Bu alanda sadece en güçlü ayinler ve güçler kötülüğe karşı bir koruma sağlayabilir. Ölmek sonu değil, sadece daha güçlü bir voodoo ruhu olmak için başlangıç!

Oyun, arkadaşlarınızla oynamak için birkaç çok oyunculu kooperatif ve rekabetçi mod içermektedir.

Temel özellikler

Görevler

Karakterinizi Özelleştirme

Zindan Haritası

Gameplay

Anahtar fetürleri: Rastgele üretilen öğeler ve güzel 3D seviyeleri. İki oyun aynı olmayacak. Özel ikramiye almak için kullanabileceğiniz ve yükseltme yapabileceğiniz Voodoo Pins'i tesviye ve kilidini açarak karakterinizi geliştirin. Çevrimiçi Co-op: Her kampanyayı bir araya getirebilir. Çok oyunculu vs modları: Fiersome savaşlarında 8 oyuncuya kadar çevrimiçi oynayın. (Mevcut güncel modlar: DeathMatch, Takım DeathMatch, Bayrağı yakalayın, Mojo Kralı). En iyisi olan arkadaşlarınıza göstermek için karakterinizi ayırın ve özelleştirin! Tonların tonları ve kilidi açılabilir: maskeler, pimler, mojolar ve güçlendirmeler. Her biri kendi özel yetkileri ve özelliklerine sahip bir vudu tanrısı seçerek çevresinde dönen benzersiz "sınıf" sistemi. Alistar Lindsay (hapishane mimarı) tarafından oluşturulan müzik. Favori oyunlarımızdan birkaç Paskalya yumurtaları!

Minimum: OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 8800gt veya ATI Radeon HD 3870 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: SSE3 uyumlu CPU gereklidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ