FullzeME Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 December 2015

Freezeme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Freezeme, 90'lı yılların tarzında bir 3D platformdur, ancak bekle bir twist var! Ana karakter "r", bir özel aracı var - boynunda bir kamera var. Bu kamera ona izin verir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rainy Night Creations

Publisher: Rainy Night Creations

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2015

tür: eylem, macera

Freezeme, 90'lı yılların tarzında bir 3D platformdur, ancak bekle bir twist var! Ana karakter "r", bir özel aracı var - boynunda bir kamera var. Bu kamera, fotoğraf ettiği nesneleri tam anlamıyla dondurmasını sağlar.

Bu kahverengi gözlü paspas olan bu kahverengi gözlü paspet, en iyi arkadaşının "m", "M," bir köpek olarak anlattığı şeyi yaratan kediyi yaratan kedi tarafından kaçırılan en iyi arkadaşının izinde sıcaktır. Özgür Dünya". Kaçırılma M, bu amaçla ona nasıl yardımcı olacağı bir gizemin bir şey olmaya devam edecektir, ancak r onu kavramalarından kurtararak onu kurtarmaya kararlıdır.

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 (32 bit) İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.9 GHz / AMD Çift Çekirdekli 3.5 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM ile SM 3.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Dört çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM veya daha yüksek olan SM 3.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
24
TELİF HAKKI İHLALİ