Furfly Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 December 2015

furfly full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Furfly - küçük tüylü arkadaşın kötü bataklıktan kaçmasına ve dünyasına geri dönmesine yardım et.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SMD Gaming Studio

Yayıncı: SMD Gaming Studio

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2015

tür: eylem

Furfly, kürklü bir sinek olarak geçtiğiniz, bataklıktan hareket ettirdiğiniz ve etrafınızdaki düşmanca şeylerle dolu bir yer olan büyüleyici, siyah ve beyaz bir dünya.

İlk başta klasik bir 2D arcade oyunu gibi hissediyor, ancak yavaş yavaş, kendisini bitirdiğiniz her bir seviyede bir ödül vermeyi veren zorlu bir maceraya dönüştüren eşsiz bir maceraya dönüştüren eşsiz bir oyun yaratarak çok daha fazla olmaya başlar.

Küçük tüylü arkadaşın, kötü bataklıktan kaçmasına ve inanılmaz ve heyecan verici bir deneyimdeki dünyasına geri dönmelerine yardım et.

Ama "Panik yapmayın, ölme", ​​hadi eve gidelim.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Güzel hazırlanmış minimal 2D oyunu 100 Zorlu Seviye Büyük topluluk

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ