Galactic Crew Full İndir (Update 43) Oyun indir

Galaktik Mürettebat full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Galaktik mürettebat bir Roguelie bilim kurgu keşif oyunudur. Siz ve valorororöz ekip üyeleriniz, tüm tehlikeleri ve zenginlikleri ile uzak bir galaksiyi keşfedecek. Gezegenleri keşfedin, yükseltme ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Benjamin Rommel Games

Publisher: Benjamin Rommel Games

sürüm tarihi: 28 Mar, 2019

tür: eylem, simülasyon, macera, gündelik, strateji, survival, rpg

Galaktik Mürettebat, uzak bir galakside gerçekleşen bir Roguelie bilim kurgu oyunudur. Oyuna sadece birkaç mürettebat üyesi ve sınırlı kaynaklarla, küçük bir uzay gemisinin kaptanı olarak başlarsınız. Yolculuk sırasında dış mekanla, tüccarlar, madenciler, bilim adamları ve meşhur korsanlarla tanışacaksınız. Geminizi yükseltmek ve sizin ve mürettebatınız için daha iyi ekipman almak için mal ve kaynakları takmanız gerekecektir. Geminizi farklı gezegenleri ve yeraltı zindanlarını keşfetmek için bir teleporter ile donatın. Bilim adamları ile çalışmaları hakkında konuşun, tüccarlarla ticaret yapın, kurtardı Pilotlar, Raiders ve Vicious Canavarlar ile savaşın ya da yeni eşyaları hazırlamak için kaynaklar toplayın.

galaksiyi keşfedin

Yeni bir oyuna başlarken, tüm galaksinin tümünü keşfetmeniz için hazırlanmıştır. Maden Asteroid Alanları Kaynakları Toplamak, Tüccarlarla Ticaret, Uzay İstasyonlarından Görev Alın, Geminizi Tersanelerde Yükseltme, Jump Gates'üyle yeni galaksileri keşfedin, mürettebatınızla gezegenleri keşfedin ya da yeraltı zindanları.

Galaxy'den seyahat ederken, rastgele karşılaşmalarla tanışacaksınız ve bazıları size zarar vermek istiyor. Geminizin iyi silahlı olduğundan ve ekibiniz iyi donanımlı olduğundan emin olun!

Gemi Özelleştirme

Oynanabilir 12 uzay gemisinin tüm düzenleri vardır. Uzay geminizi, odaları değiştirerek, dronları donatarak ve silah taretinizi iyileştirerek herhangi bir uzay istasyonunda veya tersanede güçlendirin. Geminizi özelleştirmek için 25'ten fazla farklı oda mevcuttur. Motorlar, jeneratörler ve mürettebat gibi basit odalardan teleforterler, kalkan jeneratörleri ve drone güçlendiricileri gibi taktik odalara kadar her şeye sahip olabilirsiniz. Kendi mal ve eşyalarınızı bile üretmek için eşya işlemcileri veya botanik bahçeleri gibi odaları kullanın!

Madencilik dronları, geminizin madencilik verimini iyileştirmek için kullanılabilir, mücadele dronları ve kalkan dronları size uzay savaşında büyük bir avantaj sağlar. Farklı boyutlarda ve özel yeteneklerde çeşitli silah taretleri, uzay geminizi açmak için kullanılabilir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I5-4300U CPU @ 1.90GHz Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6700 Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
56
TELİF HAKKI İHLALİ