Galactineers Full İndir Oyun indir

Galactineers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Galactineers, açık dünya sandbox oyunu ve gerçek zamanlı strateji oyununun bir tür karışımıdır. Dünyanızı uzayda inşa etmek için blok ve eşyaları kullanabilir ve ayrıca kendi gemilerinizi inşa edebilirsiniz ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: linsodeteh

Publisher: linsodeteh

sürüm tarihi: 25 Mar, 2016

tür: strateji, macera, simülasyon

Galactineers, açık dünya sandbox oyununun bir tür karışımıdır ve gerçek zamanlı strateji oyunudur. Dünyanızı uzayda inşa etmek için blok ve eşyaları kullanabilir ve ayrıca kendi gemilerinizi oluşturabilirsiniz. Bir ekonomiyi yükseltmek ve büyük istasyonlar ve üsler kurmak, kooperatif PVE görevleri ile mücadele etmek veya Pvp Arena savaşlarında arkadaşlarınıza meydan okumak için gemilerinizi kullanın.

Oyunun temel özelliği, fabrika binasında gemi tasarımcısıdır:

Biçerdöverlere, kargo ve inşaat gemilerine, gözlemcilere, hatta savaş gemilerine ihtiyaç duyduğunuzda, gemi tasarımcısı gemilerinizi oluşturma ve özelleştirecek bir araçtır. Yaratılışınızı görünüm ve işlevsellikte özelleştirmek için yaklaşık 50 farklı blok materyal ve yüzlerce gemi modülü ve çıkartma arasından seçim yapabilirsiniz.

Daha yüksek seviye fabrikaları, daha yüksek seviye gemi modüllerine erişmenizi sağlar, aynı zamanda daha büyük gemiler oluşturmanıza da izin verir. Daha fazla malzemenin, gemi modüllerinin veya daha yüksek bina seviyelerinin kilidini açmak için araştırabilirsiniz.

Rources, Pirates yuvaları, ekstra karasal istasyonları, PVP arenaları ve PVE misyonlarını keşfetmek için alanı keşfedin.

PVP arenalarında, arkadaşlarınızla yüzleşebilir ve en iyi savaş gemilerini kimin inşa edilmesini görebilirsiniz. Gemi inşaat planları veya yollar için bahis yapabilirsiniz.

PVE görevlerinde, tek başına başarmayı deneyebileceğiniz veya 4 oyuncuya kadar işbirliği yapmayı deneyebileceğiniz bir arayış veya hedefle meydan okudunuz. Değerli Ressources kazanın veya Gemi Tasarımcısı için daha fazla gemi modülünün kilidini açın.

Sadece dünyayı şekillendiremezsiniz ve hayallerinize gönderir, oyun da oldukça özelleştirilebilir!

Kendi doku paketleri oluşturabilirsiniz, ekonomik işlemleri değiştirmek için dökümhaneye tarifler ekleyebilir veya Nesne Editöründe asteroitler, istasyonlar veya binalar oluşturabilirsiniz.

Bir harita oluşturmak için Nesne Düzenleyiciyi ve Basit PHP programlama API'sini kullanarak, kendi PVE görevlerinizi kolayca komut dosyasını kolaylaştırabilir ve bunları oyuna ekleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdekli 2.2 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 450 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli 3 GHz Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 450 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ