Galaxy Ball Defender Full İndir Oyun indir

Galaxy Ball Defender Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Galaxy Ball Defender - Uzay topları ile onları parçalayarak dronlara karşı savun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bu bir oyun stüdyosu

Publisher: bu bir oyun stüdyosu

sürüm tarihi: 25 Nis, 2018

tür: eylem, vr

Galaxy Defender

Burayı dinleyin Defender, uzayda yüzen dar bir cam koridorun içinde gelen uçağı ile savaşmak sizin işinizdir. Fütüristik uzay değneklerinizi kullanarak onlara uzay topları vurarak dronların dalgalarını yok edin. Aynı topu kullanarak yeterince öldürür, bir anlık şut için bir güç oluşturur. Uçağı yok etmek için puan kazanç ve yeterli puan daha fazla yıkım için daha fazla top doğuracak. İyi şanslar Defender Galaxy'nin ya da daha fazla cam koridorun kaderi gibi.

Gameplay

Oyunun amacı, topları vurarak mümkün olduğunca çok fazla uçağı yok ederek yüksek bir skor elde etmektir. Her maçta bir normal kırmızı topla başlar. Yeterince puanla biriktirdikten sonra oyun da kullanabileceğiniz başka bir topu ortaya çıkarır. Bir top 3 dronu tahrip ederse, bir güç alır ve parlamaya başlar. Bir sonraki drone isabet ediyor, anında yok edecektir. Topları uçarlarsa, oyuncuyu mor boşluğa geçerse tahrip olur. Dronlar, rengiyle gösterilen 4 seviyede gelir. Seviye 1 Dronlar mavidir, Seviye 2 mavidir, Seviye 3 yeşildir ve seviye 4 mordur. Her seviye, pek çok isabeti yoktur. Uçaklar, yuvarlaklığın uzunluğuna göre her 3 saniyede bir 1 ila 5 dalgalar halinde yayılır. Oyun uçları oyuncuya çok yaklaşıyorsa veya oyuncunun topların tükenmesi durumunda biter.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya üstü, Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi Depolama: 210 MB Mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
52
TELİF HAKKI İHLALİ