GAME REQUEST Oyun indir

Lütfen talep etmeden önce kuralları okumak için lütfen buraya tıklayın

1. Bir oyun talep etmeden önce, gidin ve [Ctrl] + [f] tuşuna basın ve istediğiniz oyunun önce orada olup olmadığını görün ya da arama çubuğuna yazın!

2. İstemek istediğiniz oyunu araştırmadan önce araştırın! Ayrıca, aşağıdakileri talep etmeyin ::

• MMO (Multive Multiplayer Online) Oyunlarını İstemiyoruz!

• İnternete bağlı olmanızı gerektiren oyun talep etmeyin! *

• Oynamak için bir oyunun sunucularına bağlanmanızı gerektiren oyun talep etmeyin! **

• PC için olmayan oyun talep etmeyin!

• Zaten ücretsiz oyun talep etmeyin!

• Herhangi bir yazılım isteyin!

* Bu kural, DRM'nin kırılmış durumda olabileceği ve bu nedenle bahsedilen oyun çevrimdışı hale gelebileceği gibi, her zaman çevrimiçi DRM ile tek oyunculu oyunlar için geçerli değildir.

** Bu, kırılmış durumda sunucuları olan oyunları içerir.

3. Sadece günde bir oyun talep etmesine izin verilir! (Bir yükleme, güncelleme veya yeniden yükleme olursa, bir istek sayılır).

4. Oyunların nasıl yükleneceğini ve paylaşmayı öğrenmek için Bağış sayfasına gidin! Bir oyunu paylaştığınızda, kötü amaçlı yazılımlara sahip dosyaları yüklemeyin!

5. Henüz serbest bırakılmamış oyun talep etmenize izin verilir, ancak oyunun serbest bırakma tarihi ve istek tarihiniz bir hafta veya daha az ayrılırsa!

6. bir şansınız olduğunda öne çıkan yorumu okuyun! Orada ne bulabileceğini asla bilemezsin! Ayrıca, diğer web sitelerinde spam veya reklam yapmayın! Bir moderatör bulursa yasaklanacaksınız!

Bugün talep edilen oyunların listesi: (11 Mart 2021) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (yüklenen) (bu oyunu kullanmak için "Jon Doe" için büyük teşekkürler) (yüklenen) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) (güncellendi) İndirme Linkleri

alternatif


alternatif


google


alternatif

55
TELİF HAKKI İHLALİ