Game Type Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 December 2015

Oyun Türü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Oyun Türü - Hoodie Kızın Kötülük Mediaball'ın Inane reklamlarını kavga etmesine yardım edin! Her döngünün hızını ve zorluğunu arttırdığı bir döngü atıcı!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mommy'nin en iyi oyunları

Publisher: mommy'nin en iyi oyunları

sürüm tarihi: 23 Eyl, 2015

tür: eylem, atıcı

Hoodie kızının kötü media toplunun Inane reklamlarını kavrayabilmesine ve yeni bir yüksek puan almasına yardım edin!

İki bölümdeki bir oyun: İlk önce, bir menü bir labirent ile yolunuzu cesur, daha sonra hoşgörüsüz "Hoodie Girl" ve Canlı reklamları soğuk, sert nakit olarak patlatın!

Özellikler:

* artı hafif bezemeler

==== Bekle, bu nedir? ====

Tamam, bu yüzden gerçek ateş-em yukarı bu gibi oynuyor:

Bu sonsuz döngü, yüksek bir puan oyunu.

Bu normal bir atıcı değildir, seviye yapısı R-tipi veya Ikaruga veya DodoNpachi veya çoğu Shmup'lar gibi değildir. Sadece * bir seviye * var, ancak her bir döngüle değişmeye devam ediyor.

Çılgın kısım, her seviyeyi her attığınızda, oyunun * hızı * artar. Loop 5 tarafından oldukça zorlaşıyor ve döngü 8 tarafından inanılmaz derecede zorluk çekiyor.

Yardım etmek için, sınırlı miktarda 'Time Pulse' adlı bir güç kaynağı var. Geçici olarak zamanını yavaşlatır ve bu süre zarfında düşman mermilerini vurursanız, onları nakit olarak sıkın. Ve böyle bir pek çok mermi için, bunu yaptığınız her şey için, yeni bir zaman geçirirsiniz! Seni bir reçelden çıkarmak güzel ve erkek daha sonra zorlaşıyor.

Anahtar fetürleri: Döngü-Tastic Hız Deliği! Bir seviyeyi her attığınızda, oyun hızı artar! Zaman Darbe Oyunu - Saati Yavaşlayın ve Düşman Mermilerini Skor Drops'a çevirin! 2 Oyuncu Yerel Co-Op Haftalık Liderlik! Sık sık gösterin + oyun becerilerinizi gösterin! Yepyeni Buhar Başarıları! PARKUR!!! Gerçek hikayeye dayalıdır*!

Minimum: OS: XP, Vista, 7 İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB kart, Shader Model 2.0 destekler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: Microsoft Xbox 360 denetleyicisi, oynamanın en iyi yoludur.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ