Garry’s Mod Full İndir (Latest version & AutoUpdate) Oyun indir

Oyun / 05 July 2013

Garry'nin mod full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Garry'nin mod bir fizik sanalbaşı. Önceden tanımlanmış herhangi bir amaç veya hedef yoktur. Size araçları veriyoruz ve oynamaya bırakıyoruz ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Facepunch Studios

Publisher: valf

sürüm tarihi: 29 Kas, 2006

tür: bina, simülasyon, eylem, atıcı, macera

Garry'nin modu bir fizik sanal alanıdır. Önceden tanımlanmış herhangi bir amaç veya hedef yoktur. Size araçları veriyoruz ve oynamaya bırakıyoruz.

Nesneleri doğurur ve kendi aksikliklerinizi oluşturmak için bunları bir araya getirin - bu bir araba, roket, bir mancınık ya da henüz bir ismini olmayan bir şey olmasın - bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilirsiniz veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz.

İnşaatta çok fazla değilseniz - endişelenme! Farklı pozisyonlara çeşitli karakterler koyabilirsiniz. Ancak daha fazlasını yapmak istiyorsanız, yolumuz var.

Sandbox'un ötesinde

Garry'nin mod topluluğu muazzam bir içerik kaynağıdır ve oyuna yüzlerce benzersiz mod ekledi. Terörist kasabada dertte, suçluların cinayetlerini karşılamaya çalıştıkları için çevrimiçi bir cinayeti çözmek için bir dedektif olabilirsiniz. Bir top, bir bitki, bir sandalye veya Prop Hunt'un ayrıntılı, şekil değiştiren Hide & Amp oyununda başka bir şey olabilir; Aramak. Asansör: Kaynak, oyuncunun ilk asansör saldırısı yolculuğu, oyuncuları airlocks ve yavru kedi dans partilerine teslim ediyor.

300'000'in üzerinde model, harita ve indirme işlemlerini indirmek için en canlı buhar topluluğu atölyelerinden birine sahibiz. YENİ ARAÇLARINIZDAN YENİ ARAÇLARDAN HER ŞEY, gökkuşağı tinged nükleer patlamaları alandan ateş eden silahlara sahiptir. İhtiyacınız kadar ya da çok az olsun: Hepsi ücretsizdir.

Lütfen dikkat: Bazı çok oyunculu sunucular ve oyun modları, Counter-Strike gibi diğer oyunlara sahip olmanızı gerektirebilir: Kaynak ve Takım Kalesi 2.

Minimum: OS: Windows® XP / Vista İşlemci: 2 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB özel VRAM veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® 9 uyumlu Ek notlar: fare, klavye, monitör

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2.5 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: 1GB özel VRAM veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ