Gatling Gears Full İndir Oyun indir

GATLING Gears Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. GATLING DİŞLİ - İmparatorluğu doğal kaynaklar için susuzluk halinde imha saltanatına başladığında, emekli bir gatling dişli pilotu, onları durdurmak için Max Brawley'e kadar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Vanguard Games

Publisher: Vanguard Games

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2011

tür: eylem, macera

İmparatorluğu, doğal kaynaklar için susuzluk halinde imha saltanatına başladığında, onları durdurmak için emekli bir gatling dişli pilotu Max Brawley'e kalmıştır. Yeğeni ve güvenilir gatling dişli ünitesi ile birlikte, imparatorluğun kalbine yol açmalı ve kaynağındaki yıkımı ortadan kaldırmalıdır.

Temel özellikler:

İmparatorluğu bir arkadaşınızla savaşın - birden fazla ortamı ve düşman kapsayan derinlemesine bir kampanya yoluyla bir arkadaşınızla bir arkadaşınızla veya çevrimiçi olarak savaşın. "Hayatta kalma modunda düşman dalgasından sonra dalga karşı en uzun şeyleri kimin yapabileceğini görün.

Epik patronları ele alın - düşmanlara karşı düşmanlara karşı inanılmaz derecede zorlu patron savaşları boyunca yolunuzu patlatın.

Görüşte her şeyi çekin - altı benzersiz ortamda yoğun aksiyon oyununda duran düşman ordularını yok edin. İntikam yolculuğunda ilerledikçe ve her şeyi göründüğünüz için dışarı çıkarken binalara ve ağaçlara atık yerleştirin!

Pick-Up-up - Play Yıkım - Kolay İki Çubuk, Pick-Up-Play Controls, sizi oyuna girin ve şeyleri Smithereens'e üfler, ancak karmaşık nüanslar becerilerinizi geliştirmenize ve geri gelmenizi sağlar daha fazlası için.

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1 İşlemci: Intel Core 2 Duo (veya eşdeğeri) 1.8 GHz veya daha büyük, AMD Athlon X2 64 (veya eşdeğeri) 2.0GHz veya daha büyük Bellek: 2048 MB veya daha büyük Sabit disk alanı: 2GB Ekran kartı: ATI Radeon X1300 256MB ve NVIDIA GeForce 7600 256MB Kartları DirectX®: DirectX Haziran 2010 Ses:% 100 DirectX9.0C uyumlu ses kartı ve sürücüler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ