GemBreak Full İndir Oyun indir

Gembreak full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gembreak, steroidlerde aksiyon dolu bir fizik puzzle oyunudur, büyük hız ve aksiyon / taktiksel oyun ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ballista Studios IVS

Publisher: Ballista Studios IVS

sürüm tarihi: 14 Haz 2016

tür: casual, eylem, bulmaca

Uzayda zorlu bir yolculuğa hazır olun. Göreviniz: Tüm kırmızı mücevherleri yok etmek ve 100 eğlenceli ve şaşırtıcı seviye yolunuzu yapın.

(yeni seviyelerde aylık eklendi)

Gembreak, steroidlerde rahat bir Pachinko / Peggle tarzı oyunudur ve bu türdeki diğer oyunların çoğunlukla şansa dayandığı, Gembreak daha eylem odaklı ve taktiktir.

- Bu rahat bir fizik oyunu Arcade-eylem!

Yerçekimi gezegenleri, sürgülü eğimler, kara delikler, fedalar, yerçekimi gezegenleri (itme / çekme) ve çok daha fazlasını içeren bir dizi heyecan verici ve bağımlılık yapan oyun yelpazesi yaşayacaksınız.

Cannon'ı hassas taktiksel çekim yapmak için sürükleyip bırakın ve nihai eylem puzzle oyununa hakim olmak için yolculuğunuzda size yardımcı olmak için bonuss'lar toplayın.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.2GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu video kartı / 1024 MB Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Quad Core 2.10Ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu video kartı / 2024 MB Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ