Gene Rain Full İndir Oyun indir

Gen Yağmuru full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gen Yağmur bir sonraki gen üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Hikaye, bir fütüristik dünyada, doğrusal bir anlatı yapısına sahip olup, bir marka sunmak için şok edici görsel efektler kullanır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Deeli Network

Publisher: t-tooth workshop

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: eylem, macera, rpg, bilim kurgu, atıcı

Ölüm her zaman adildir. Hem fakirleri hem de zenginleri eşit davranıyor. Bu "ölüm kadrosunun" kavramıdır. Bütün dünyayı etkileyen çatışmaları sona erdirmek için mücadele, oyunda bir "ölüm kadrosunu" kontrol edeceğiz.

Oyunda 3 kuvvet belirledik. Hikayenin arka planı, bu 3 kuvvet arasındaki çatışmanın başlangıcıdır. Her bir kuvvetin, onun için çaba gösterdiği kendi fikirleri ve hedefleri vardır; Oyunda, hikayenin ardından oyuncular 3 ana karakter kontrol etmelidir: Alex (Yarım İnsan ve Yarım Robot), Salman (Robot) ve Li Ying (İnsan). Maliyet ne olursa olsun, dünya çatışmalarını sonlandırmak için savaşacaklar.

Oyunun basit bir yükseltme sistemine sahip. Oyundaki 9 silah + çeşitli karakter özellikleri var. Bunlar arasında, 3 ana silah ve tüm karakter özellikleri yükseltilebilir.

Oyunda 4 çeşit sahne vardır: tahrip şehirler, sessiz kasabalar, derin kanyonlar ve karanlık gecelerdeki şehirler. Oyunda 12'den fazla düşman türü var. İnsan benzeri özelliklere sahip olmasına izin vermek için oyunun AI'sine duyumları, verileri ve davranışları girdik. Her düşmanın oyunda benzersiz niteliklere ve ayrıntılı davranışlara sahiptir.

Hikaye arka planı:

2049'da, Bill Feynman tarafından önerilen kuantum denklemi tatmin edildi.

2051 yılında, küresel bilgisayarların işletme oranı 3500 kat artmış, bu da Bill Feynman, bilim ve teknoloji alanında lider bir figür haline getirmiştir.

2055'te Bill Feynman, bilgisayar performansını artırarak çeşitli çekirdek insan gen kombinasyonlarını başarıyla almıştı.

2057'de Bill Feynman Araştırma Enstitüsü kuruldu.

2059'da dünya kaosundaydı. AI'nin düzensiz gelişimi artan sayıda mülteciye yol açmıştı. Varlığın rasyonalitesi insanlar tarafından yeniden değerlendirildi.

2060 yılında Bill Feynman Araştırma Enstitüsü, insan gen dizisini değiştirmek için bir çözüm buldu ve havadaki sis geliştirmek için inanılmaz teknik gücüne güveniyordu.

2089'da insanlar ortak dönemi terk etti ve daha sonra bir dönemin ilk yılı olarak gen yağmuru kurdu.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core I3 3210 3.2GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 750TI 2GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 (64 bit) İşlemci: Intel Core I5 ​​4690 3.5GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050TI 4GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 18 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
75
TELİF HAKKI İHLALİ