Getting Over It with Bennett Foddy Full İndir (v1.59) Oyun indir

Bennett Foddy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bennett Foddy ile üstesinden gelmek - belirli bir insan için yaptığım bir oyun. Onları incitmek için ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bennett Foddy

Publisher: Bennett Foddy

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2017

tür: korku, rahat, aksiyon, macera, strateji

Yaptığım bir oyun

Belirli bir kişi için

onları incitmek için.

Bennett Foddy ile üstesinden gelmek, cezalandırılan bir tırmanma oyunudur, Jazzuo'nun 2002 B-Game Classic 'Seksi Hiking'i' saygı duyuyor. Çekiç fare ile hareket ettirirsiniz ve hepsi budur. Uygulama ile zıplayabilecek, sallanabilecek, tırmanabilecek ve uçabileceksiniz. Büyük gizemler ve harika bir ödül, dağın tepesine ulaşan usta yürüyüşçüleri bekliyor.

Jazzuo'nun kendisini alıntılamak için: "Yürüyüş eylemi, gerçek hayatta yapacağınız şekilde çok benzer, bunu hatırlar ve iyi yapacaksınız".

Epilepsi Uyarı: Bazı şaşırtıcı unsurlar içerir.

Anahtar fetürleri: Bir çekiç ve bir tencereden başka bir şey olmadan muazzam bir dağa tırman. Eldeki sorun hakkında felsefi gözlemler yaparken dinleyin. 2 ile ∞ saat arasında agonize oyun, bağlı olarak. Playtesters'ım için bitirmek için medyan zaman 5 saat oldu, ancak ortalama ∞'a daha yakındı. Tüm ilerlemenizi, tekrar tekrar kaybetin. Yapabileceğinizi bilmediğiniz yeni hayal kırılmış durumdalığı türlerini hissedin. Büyülü ödül, tepeye ulaşan yürüyüşçüleri bekliyor.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 970 / Radeon RX470 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ