Ghost 1.0 Full İndir (v1.1.8) Oyun indir

Oyun / 07 July 2016

Ghost 1.0 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ghost 1.0 - Dijital bir hayalet olmanın yeteneğine sahip gizemli bir ajan, Nakamura Uzay İstasyonu'na girer. Eğlencenin başladığı yer burasıdır: İstasyon, onunla iyi korunur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: @unepic_fran

Publisher: @unepic_fran

sürüm tarihi: 7 Haz 2016

tür: eylem, macera, bilim-fi, anime

"Ghost", iki süper bilgisayar korsanının Nakamura Uzay İstasyonu'na sızmak için gizemli bir ajan kiraladığı ve şimdiye kadarki en büyük elektronik sırrı çalmak için bir metroidvanyadır. Tabii ki, uzay istasyonu kendisini savunacak, bu, eğlencenin başladığı yerdir: İstasyonun savunulması, hiç bitmeyen silah ve eserlerin olmadığı durumlarda yok edilmelidir. Ancak, bilgisayar korsanları ajanlarının gizli bağlarını öğrendiğinde hikaye daha karmaşıklaşıyor ...

Silahlar: Silahlar gidermeye yeniden yüklenir ve asla mermilerden kaçmazlar. Patron savaşı için cephane biriktirmeye gerek yok! Çeşitli silahlar bulunabilir veya satın alınabilir (oyun moduna bağlı olarak) ve her birinin güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Ghost: Kahramanı gördüğünüz android değil, uzaktan kontrol ederek, robot şasisini bırakabilecek gizemli bir dijital hayalet, kapılardan ve duvarlardan geçmek, düşman androidleri kontrol etmek ve kendi aletlerini onlara karşı kullanmak . Kontrol eden robotun imha edilmesi durumunda ne olur? Sonra hayaletiniz başka bir şey kontrol etmek veya ana gövdenize geri dönmek için ücretsiz olacaktır.

Yükseltmeler: Toplayabileceğiniz kadar olabilir. Yükseltmeler pasif, bu yüzden herhangi bir özel kontrole ihtiyaç duymadan çalışırlar ve tükenmez veya devre dışı bırakmazlar. Agresif uçaklardan mermi iyileştirmelerine kadar büyük bir ürün yelpazesine gelirler. Unutmayın, ne kadar çok olursanız, o kadar fazla olursunuz.

Öğeler: İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz cihazlar. İksurlara ve kaydırmalara yüksek teknoloji eşdeğerleri.

Geekies: Oyun boyunca yayıldı "Geekies". Bir tane bulursanız ve etkinleştirirseniz, Geekie'nin oyunda değişecek (oyun etkilemiyor) ... ve zorluk ne değişikliği bulmak. Biliyorum, aptalca geliyor, ama bazıları komik.

Sırlar: 200 odalarda, belirli bir eylemi gerçekleştirerek ortaya çıkabilecek sırları vardır. Bir sır bulursanız, karakterinizi daha güçlü hale getirecek küçük bir Kalıcı PowerUp ile ödüllendirdiniz. Ek olarak, her seviyede tüm sırları bulmak sizi çok özel bir şeyle ödüllendirir.

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 2GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM (Nvidia GeForce) Intel grafik kartlarıyla ilgili sorunlar olabilir. DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Normal oynamak için, ekran 1280 × 720'den daha küçük olmamalıdır. En iyi çözünürlük 1920 × 1080'dir. Intel grafik kartlarıyla ilgili sorunlar olabilir.

Önerilen: Grafikler:
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ