Ghoulboy Dark Sword of Goblin Full İndir Oyun indir

Ghoulboy - Goblin'in karanlık kılıcı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ghoulboy - Goblin'in karanlık kılıcı - Ghoulboy retro ilham veren bir aksiyon platformudur. Büyülü bir zindan, kasaba, hazineler ve sapkın canavarlar bir alan keşfedin ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Serkan Bakar

Publisher: Serkan Bakar

sürüm tarihi: 5 Kas, 2017

tür: eylem, macera, gündelik

Ghoulboy, retro ilham alan bir eylem platformudur. Action-RPG türünü Hack 'n' Slash oyunuyla birleştiren heyecan verici yeni platform. 2D eylem, kahramanca karakterler, kasvetli ortamlar, şeytani patronlar, bunların hepsi oyuncuları çok heyecanlandırıyor gibi görünüyor. Pikseller diğer serin retro elementlerle birleştirilecek ve sonuç kesinlikle PC oyuncularının ihtiyaçlarını karşılayacak bir şey olacaktır. Oyunda bir kez, kullanıcılar ek platformlar oluşturmak için sık sık bir mızrak atarak görülecek kahramanca bir karakteri kontrol edeceklerdir. Önyükleme yapmak, bulmaca ve savaş öğeleri deneyimi daha da artıracak. Bunu kaçırmak istemeyeceksin. Topladığınız altınla, sağlık seviyenizi, atılacak silahların arsenalini artırabilirsiniz.

olabildiğince çok canavarı öldürün, yağma toplayın, tehlikeli tuzaklardan kaçının ve tehditkar patronları yenir.

Ghoulboy, 90'lı yıllardan gelen en iyi klasik retro platformların görünüşünü ve hissini geri getirerek yenilenmiş ve ilgi çekici oyun mekaniği getirir. Platformcuları 16 bit dönemden kaçırırsanız ve günümüzde oyunların artık iyi olmadığını düşünüyorsanız, iki kez düşünün! Ghoulboy senin için.

Anahtar fetürleri: Harika bir macera, büyülü bir zindan, kasaba, hazineler ve sapkın canavarların büyülü bir alanını keşfeder. Büyü ve kılıçlar, düşmanlarınızı yenmek için güçlü silahlar, eşyalar ve büyüleri bulunur.

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya daha yeni İşlemci: 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 128 MB RAM Grafikler: 256 MB Depolama: 460 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses

Önerilen: OS: Windows 7,10 İşlemci: 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB Depolama: 460 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ