Glasswinged Ascension Full İndir (v1.9) Oyun indir

Glasswinged Yükselişsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Glasswinged Yükseliş, Kaçınma, Dikkat ve Öykü Anlatımı ile nüfuz eden Cyberpunk teması etrafında inşa edilmiştir. Gerçekten hardcore ve tamamlanabilecek görevlerden oluşuyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sergey Kalmanovich (AKA Red Spot Sylphina)

Publisher: Sergey Kalmanovich (aka Red Spot Sylphina)

sürüm tarihi: 18 Oca, 2017

Tür: Sci-fi

Glasswinged Yükselişi'nin fütüristik ve tehlikeli dünyasına hoş geldiniz! Skepsiathy olarak adlandırılan nadir hediyeye sahip olan vasıflı operasyon olarak, masum hayatları korumak ve emri korumak için hedefte en iyi gizli görev yoluyla girişimeldir.

Bu hardcore oyun size hatalar için çok fazla yer bırakmaz ve yalnızca her görevin başında kontrol noktaları yaratır. Gizli ve DİKKAT Burada en iyi arkadaşlarınızdır, çünkü düşmanlar sizi öldürmek için sadece bir atış gerektirir, etrafta bir sürü ölümcül tuzak var ve hatta çevrenin kendisi bile dikkatlice devam etmeyecekseniz gerçek sorun olabilir. Açıkçası, tüm acele eden eylemler ölümcül olmayacak, ancak sizi hala artan şansınızı zayıflatabilirler. Düşmanlar daha güçlüdür ve bir kez sizi göreceklerse, hızlı ve tereddüt etmeden hareket edeceklerdir, bu yüzden yapmanız gerekenler onları taktiksel olarak hesaplamaktır. Görüşlerinden uzak dur, herhangi bir gürültü yapmadan dolaşmak için gizlice duruş kullanın veya görsel algılama özelliklerini sınırlamak için ışıkları kapatın. Emrinizde hem ölümcül hem de ölümcül olmayan silahlara sahip olacaksın. Düşmanları öldür, kısa bir süre boyunca onları devre dışı bırakın, hatta tek bir atış ateş etmeden gizlice girin - Tehdit ile nasıl başa çıkılır.

Oyunun görevleri doğrusal değildir, bu nedenle her zaman alternatif rotalara sahip olacaksınız. Yolunuz boyunca silahsızlandığınız tüm tripminlerin zayıf duvarları veya zemini yok etmek için kullanılabileceğini, dış iskeletler ağır nesneleri kaldırmanızı ve hareket ettirmenize izin verecek ve hatta tehlikeli ortamlardan zarar görmemelisiniz. Her görev hikayeyi ileriye iter, bu yüzden karşılaşacağınız tüm diyalogları okuduğunuzdan emin olun. Diyalogların kendileri oldukça doğrusal olsa da, gerçekten cyberpunk atmosferi inşa etmelerine yardımcı oluyorlar ve düşünmek için size ilginç temalar veriyorlar.

Minimum: OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 1.8 GHz veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ