Gloom: Digital Edition Full İndir Oyun indir

kasvet: dijital baskı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kasvet: Dijital Baskı - Inauspicious Olayların Oyunu ve Mezar Sonuçları. Bu ödüllü kart oyununda, ailenizi mümkün olduğunca sefil olarak yapın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sky Ship Studios

Publisher: asmodee digital

sürüm tarihi: 31 Eki, 2018

tür: strateji, gündelik

Hayattan ne istiyorsun? Mutlu olmak? Peki bu sadece sıkıcı!

İyi şeyler kötü şeylerden daha iyi mi düşünüyorsun? Yine yanılıyorsun!

Kasvette, daha mutsuz olursunuz, sizin için daha iyi şeyler olacaksınız ve arkadaşlarınız için yapabileceğiniz en kötü şey onları sevinç getirmektir.

Her oyuncu, eksantrik bir uyumsuzluk ailenin kaderini kontrol eder. Amacınız üzgün, ama basit: Ailenizin, ölümle ilgili bir şekilde hakedilmelerine geçmelerine izin vermeden önce mümkün olan en büyük trajedilere maruz bırakın.

Penguenlerin bunları zehirlemelerini isteyin, bir fırtınada açlıktan açılmasını ya da irademden yazılmasını sağlayın ... Ne kadar sefildirler, o kadar iyidir!

Hepsi bu kadar değil, kazanmak istiyorsanız, rakiplerinizi olabildiğince mutlu ve can sıkıcı bir şekilde canlı hale getirmeniz gerekir: ördek yavrusu, parkta piknik yapmak, gölde aşk bulmak ... Bunlar bazıları Onlara olabilecek en kötü şeylerden!

Anahtar fetürleri: Karakter kartlarının üstüne, karakter kartlarının üstünde, kendi karakterlerinizle ilgili korkunç aksilikleri açıklayan, kendi karakterlerinizi azaltmak için kendi karakterlerinizi düşürmek için, rakiplerinin karakterlerini neşelendirmeye çalışırken, pozitif noktaları yığılıyor. Etkinlik Kartları, FATE'leri değiştirme şansı verecek: Fırtınalı gecelerde kart çizin, bir karaktere bir karakter veriniz, üst değiştirici kartını atarak bir başkasıyla bir tane daha var. Sonunda, zamansız ölüm kartlarını kullanarak ailenizi veya rakiplerinizi öldürün! Bir turtaya pişirilmiş, ayılar tarafından yenen ya da sadece yaşlı ve yalnız ölmek için ... ölmenin çok fazla yolu var.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Düşük aralık çift çekirdekli 2.4 GHz CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce 7 Serisi veya ATI Radeon HD 2000 DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 İşlemci: orta ila yüksek menzilli çift çekirdekli 2.5GHz CPU Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 285 veya AMD Radeon HD 5830 DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ