Goblin and Coins Full İndir Oyun indir

goblin ve paralar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Goblin ve Madeni Paralar - Koş ve zıpla, paraları topla, düşmanlarla yüzleş ve tuzaklardan kaçının, kapıları aç ve gizli stases'i bul. Bükümlü basit bir 2D platformu: Sen bir kahraman değilsin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nikola bulj

yayıncı: nikola bulj

sürüm tarihi: 8 Kas, 2016

tür: casual, eylem

Koş ve zıpla, paraları topla, düşmanlarla yüzleşin ve tuzaklardan kaçının, kapıları açın ve gizli stases bulun. Bükümlü basit bir 2D platformu: Bir kötülük ejderhasını öldürmek için kaleden bir kahraman değilsin, sen ejderha için çalışan bir Goblin Cook! Yavaş yavaş başlar ama işler giderken daha fazla ve daha karmaşık olur.

Hikaye

Master'ınız sinir bozucu bir haydut tarafından soyuldu ve bu senin suçun. Dragon'un Doom Tapınağındaki Dragon'un Lair'inden 5 farklı ayardan, kaleye kadar devam edin ve çalınan hazineyi iade edin! Ancak, medeniyete ne kadar yaklaşırsanız, savunmasız bir goblin için daha tehlikeli olur.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Düşmanlar, tuzaklar ve sırlarla dolu 35'ten fazla seviye. Her dünya için benzersiz oyun mekaniği. İki zorluk ayar (geçici ve amp; eski okul). Kaydetme ve AMP; Günlük oyuncular için daha sonra devam edin. Klavye (tuşları reddedebilirsiniz) ve Gamepad desteği. Kevin Macleod tarafından serin müzik Legend: Dünya hakkında daha fazla bilgi edinin, tariflerin kilidini açın, başarıları kontrol edin!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı Bellek: 768 MB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 20 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek Notlar: Oyun 30 FPS'ye kilitlendi.

Önerilen: OS: Windows Vista, 7, 8 veya 10 İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 30 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ