Goblin Harvest – The Mighty Quest Full İndir Oyun indir

goblin hasadı - güçlü arayışı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Goblin Hasat - Mighty Quest - Savaş Rezerasyonu Goblin işgalini geride bırakırken, kralın şampiyonu krallığı kurtarmak için umutsuz bir arayışa başlaması gerekir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ian williams

Publisher: Subjunctive Software

sürüm tarihi: 6 Mar, 2017

tür: strateji, macera, rpg

Oyun

Goblin Hasat - Mighty Quest, prosedür olarak üretilen bir strateji-RPG'dir. Bir tahta oyunu oynamak gibi ve "kendi maceranızı seç", aynı zamanda, oyunun iki bölümünün birbirine bağlandığı ve çeşitli heyecan verici ve ilgi çekici şekillerde birbirine bağlandığı ve iç içe geçmiştir.

Her dönüş, ordularınızı istilacı goblinlere saldırmak için emredersiniz, sonra kralın şampiyonu arayışına dikkatinizi çevirin. Sadece birlikte çalışarak kral ve şampiyonu istilacı orduları geri tutabilir.

çünkü prosedür açıdan üretildi, oyun birden çok kez oynanacak şekilde tasarlandı. Ayarlanabilir zorluk ayarları meydan okuma değişir.

Özellikler

dönüş tabanlı strateji, post-modern metin macerası, goblin ordular, prosedürel rastgelelik, tahta oyun mekaniği, RPG ilerleme, mortal savaş, sihirli büyü, npcs, keşif, tahkimatlar, kamp yangınları, yiyecek arama, madencilik, uzun masallar, elf ve cüce ordular, bir goblin mutfağı, ata binme, gün ve amp; Gece, Büyük Kılıç, Mevsim, Ağırlıklar, Güverte-Binalar, Müzik ve Birdsong, Sihirli Aynalar, Balıkçılık, Canavar Lairs, Hava Etkinlikleri, Kayıp Kasabalar, Goblin Hasatları, Yüksek Skorlar, Çoklu Zorluk Seviyeleri, Tekil Olabilirlik için Tasarlanmıştır

Minimum: OS: XP, Vista, 7/8/10 İşlemci: 1.6ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: openal uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ