God of Failure Full İndir Oyun indir

başarısızlığın tanrısı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Başarısızlık Tanrısı - Castle'ınızı orcish chavs'tan savun, onları tuzaklarınıza sokun ve onları yok edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Axyos Games

Yayıncı: Axyos Games

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2017

tür: gündelik, strateji, kule savunma

Arıza Tanrısı'nda kaleyi kötü orklardan koruyacaksınız. Tuzakları onları durdurmak için kendi yollarına yerleştirin!

Gameplay

Stratejinizi akıllıca planlayın. Para mal olan tuzakları yerleştirerek Orklardan kurtulmalısınız. Size daha fazla kaynak getirecek ve bir miktar yükseltme sonrası en fiercest saldırısına kadar devam edecek olan hizmetinizde bir kale var. Kalınınız biraz gelir getirecek, aynı zamanda bir hazine bulmak ve parayı doldurmak için toprağı kazabilirsin!

Hikayesi

Ortaçağ zamanlarında, Orklar, erkeklerin topraklarını işgal etti ve masumlardaki soygunları serbest bıraktı. İnsanlar bu tehditlere karşı güçsüzlerdi, böylece daha yüksek kuvvetlere yalvarmaları gerekiyordu.

Onların tanrısı olun ve akılsız orkların yolundaki tuzakları kurarak canını tuttuklarını korumalarına yardımcı olun. Bina tuzakları kaynak gerektirir, böylece başarıya ulaşmayı dikkatlice planlamanız gerekir. Ayrıca şansınızı deneyebilir ve hazineleri arayabilirsin!

Anahtar fetürleri: Komik orklar 10 tip tuzaklar 10 Haritalar 2 oyun modu

Minimum: OS: Windows 7 (32-bit) İşlemci: 2.66 GHz (2 çekirdekli) Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 260, Radeon HD 4870 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: 3.0 GHz (4 çekirdekli) Bellek: 3 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660, Radeon HD7850 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ