GODS Remastered Full İndir Oyun indir

tanrılar full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Tanrılar Remastied - Bu gerçek-orijinal elden geçirilmiş klasik tanrıları ilk defa, gelişmiş kontroller ve çerçeve hızı ile, tasarruf noktaları ve kapsamlı bir film müziği ile deneyimleyin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Robot Riot UG (Haftungsbeschränkt)

Publisher: Robot Riot UG (Haftungsbeschränkt)

sürüm tarihi: 3 Ara, 2018

tür: eylem

, tanrıların evlerini çalan büyük velileri yenmek için dört dünya arasından tehlikeli bir yolculukta isimsiz savaşçıya katılın. Bir ödül olarak, sonsuz Şöhret Salonunda ölümsüzlük ve bir yer alacaksınız ...

Yeni bir görünümdeki efsanevi bitmap kardeşler tarafından 2D-eylem klasik tanrılarını deneyimleyin! Heyecan verici düzeyler, orijinal piksel grafiklerinde ya da geniş bir yeni film müziğine sahip modern bir 3D modunda oynayabileceğiniz canavarlar ve bulmacalarla dolu sizi bekliyor.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Canavarlar, bulmacalar ve sırlarla dolu orijinal seviye tasarımına göre 12 seviyeyi keşfedin Tanrılara eşit olarak katılmak için dört büyük veliyi yenmek Meydan okumak için farklı silahlar ve ekstralar toplayın veya satın alın Bir düğmeye basarak klasik piksel ve modern 3D grafikler arasında geçiş yapın SpeedRun modunun kilidini açın ve dünyadaki diğer oyunculara karşı yarışın GELİŞTİRİLMİŞ KONTROLLER VE ÇİFTLİK HALONU İLE İLGİLİ KONTROLÜ VE GERÇEKLEŞTİRME NOKTALARI VE GENİŞLİK POSTALARI İLE İLGİLİ ORİJİNAL ORİJİNAL MERKEZİ KLASİSİ TEKNİ DEĞER.

Minimum: OS: Windows 7 (SP1 +, 64bit versiyonu) İşlemci: Intel Core I3 2100 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader Model 4.0 destekli grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ