Gon’ E-Choo! Full İndir Oyun indir

e-choo! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 'GON' e-choo! 'En erken arcade platformlarına dayanan 3 aşamalı, arcade tarzı bir oyundur. İrale ve güvensiz bir gatordan kaçınırken her aşamada 10 harf toplayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marc Ellis

Publisher: Marc Ellis

sürüm tarihi: 25 Kas, 2015

tür: simülasyon, eylem, vr

'e-choo' gon! 'En erken arcade platformlarına dayanan 3 aşamalı, arcade tarzı bir oyundur. Crafty Gator ve İrale arılarından kaçınırken, atolun toplantısı yapmaya çalışırken, su samuru olarak oynarsınız. Onları suya girmeden önce toplayın ya da oyun bitti! Güvenilir YOYO'nuzla böceklere karşı savaşın ya da Junior Rehberini PETTY Kılavuzu Güçlendirmek ve Gator'daki tabloları açmak için küçük zoolojik gerçekleri okuyun. 'Bunlar' e-choo! 'Dan,' e-choo! 'Deneği gibi öğrenmesi kolaydır, ancak usta. Usta oyuncular, oyunun rastgele olmayan desenlerini hızlandırmak veya oyunun şifreli kilo ekranına ulaşmak için rastgele olmayan desenleri kullanabilirken rahat oyuncular tedavi edilecektir.

Oyun, maksimum daldırma için simüle edilmiş bir CRT monitör ve VR desteği ile tamamlanan, 80'lerin başındaki arcade dolaplarından doğrudan kaydedilen mekanik seslere sahip bir sanal arcade dolabında oynuyor.

Minimum: OS: Windows Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 3000 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 140 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 760 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 140 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
82
TELİF HAKKI İHLALİ