Government Simulator Full İndir (v1.3) Oyun indir

Hükümet Simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hükümet Simülatörü, gerçek dünya verilerine dayanan basit bir ekonomik ve politik simülasyon oyunudur. ABD, Almanya, Fransa, Rusya veya ... gibi bütün bir ülkenin kontrolünü ele geçirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ambiera

Publisher: ambiera

sürüm tarihi: 4 Aralık, 2017

Tür: Simülasyon, strateji, yönetim, dönüş tabanlı

Oyun, tüm ülkeyi simüle eder: nüfus, borç, GSYİH, ekonomik büyüme, işsizlik, suç, yaşam beklentisi, doğum oranı, mortalite oranı, altyapının durumu vb. Oyuncu bütçeleri, vergileri, yasaları ve sonucun ne olduğunu görebilir.

Gerçek Dünya Verileri

Oyun gerçek dünya verileri üzerinde çalışıyor. Yani her şey gerçek değerlere dayanır: ABD olarak oynarsanız, borç, gelir, harcamalar, suç oranı, işsizlik oranı vb. İle başlarsanız, ABD'nin gerçek, gerçek değerlerine dayanır. Örneğin, bir vergi oranını düşürürseniz, simülasyonun daha sonra yeni değerler olarak, dolar, insanlar, 100.000 başına düşen suçlar, faiz oranı, yaşam beklentisi ve benzeri benzerlerini nasıl hesaplar.

Gameplay

, suç oranını azaltmak gibi, belirli bir halk sağlığı veya eğitim notunu elde etmek gibi hedefler var, ancak yalnızca çeşitli seçeneklerle keman yapmayı denemek çok ilginçtir: Asgari ücretini düşürürseniz ne olur? Hamile izninin uzunluğunu değiştirirseniz? Veya emeklilik yaşı? Ayrıca sansür yasalarına, zorunlu askerlik hizmetlerini, nakit yasaklarını veya evrensel temel geliri tanıtmak gibi daha ciddi değişiklikler yapabilirsiniz.

Askeri seçenekler var, bu yüzden dünyadaki herhangi bir ülkeye sahip bir savaşa başlayabilir ve çatışma aktifken çalışma modunu ayarlayabilirsiniz. Ancak kontrolden bitmesine izin vermemediğinizden emin olun. Örneğin bazı ülkeler de elbette nükleer bir seçeneğe sahiptir.

Oyun ayrıca en ilginç başlıkları okuyabileceğiniz bir medya ve halkla ilişkiler sistemi ve medyayı PR stunts, röportajlar ve benzeri ile etkilemeye çalışın.

Ülkeler

ABD, Almanya, Birleşik Krallık, Rusya, Fransa, İsviçre ve Avusturya olarak oynayabilirsiniz: Bunlar, simülasyonun uygulandığı ve çok iyi çalışması için test edilen ülkelerdir. Ancak ayrıca indirilebilecek ek ülkeler ve senaryolar var. Kendi başınıza yeni ülkeler ve senaryolar oluşturmak ve başkalarıyla paylaşmak da mümkündür.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 120 MB Mevcut alan Ek notlar: Minimum 800 × 600 çözünürlüğü

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 120 MB Mevcut alan Ek Notlar: En az 1680 x 1050 çözünürlükte daha fazla grafik göreceksiniz
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ