Grab the Bottle Full İndir Oyun indir

Şişe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kepçe şişe, bulmacaları, çeşitli seviyelerden gerizekalı bir kolu gererek, yol boyunca nesneleri kapsayan ve bırakarak bulmacaları çözdüğünüz bir bulmaca oyunudur ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kamina Boyutu

Publisher: kamina dimension

sürüm tarihi: 22 May, 2017

tür: casual, bulmaca, eylem

Şişe kapmak, kolunuzu seviyeden gererek bulmacaları çözdüğünüz ilginç bir bulmaca oyunudur.

Hedef şişeyi kapmak için sürekli bir kolu manevra yapmanız gerekir, bu da yolda tehlikeli bir şeyden kaçınarak. İşleri daha zor yapmak için, şişeyi kapmak fizik ve bulmacaları karışıma getirir. Hedef şişeye ulaşmak için nesneleri almalısın, çekmelisin ve bırakmalısın. Yolda, ele alınması gereken farklı engeller bulacaksınız.

Oyunun hikayesi, özellikle güçlü fikirli bir bebeğin ilk adımlarını aldığı ve her şeyin mümkün olduğunu keşfettiği kırsal Amerika'da bir yerlerde başlar. Özellikle sonsuz esnek bir kol var gibi görünüyor.

Şişe kapmak, bu çocuğun hayatını, beşikten mezara, yolda "gerçek hayat problemlerinden" ilham alan birçok bulmacayı çözer. Hikayeye ait merkezi unsur, ana karakterin sahip olduğu şişeler için spesifik özlemdir ve senaryolar, bir tavan arasından değerli antik şişe bulmak ya da sadece bir iş gününden sonra bir şişe soğuk bira kapmak gibi şeyler içerir.

Anahtar fetürleri: İnovatif, bükülmüş, kolunuzu germe ve geri çekerek bulmacaları çözme şekli Hikaye modu, tavan aralarında eğlence parklarına kadar, toplam 7 ila 10 saat arasında değişen yerlerde belirlenmiş hikaye modu. Renkli Vintage Comig -Style Grafikler Ana karakterin farklı yaşam aşamalarını yansıtan, çeşitli müzik stillerini içeren harika film müziği. Ticaret kartları ve başarılar! Hepsini yakala!

Minimum: OS: Windows XP SP2 / Vista / 7/8/10 İşlemci: x86 uyumlu 1.8GHz veya daha hızlı işlemci, SSE2 talimat seti desteği Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) veya Özellik Seviyesi 9.3 Yetenekleri ile DX11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ