Grand Theft Auto: Vice City Full İndir Oyun indir

Grand Theft Auto: Şehri Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Grand Theft Auto: Vice City - Şehrine Hoşgeldiniz. 1980'lere hoş geldiniz. Büyük saçların on yılı, fazlalık ve pastel takım elbise, bir erkeğin üstündeki yükselişinin bir hikayesi geliyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rockstar Games

Publisher: rockstar Games

sürüm tarihi: 13 May, 2003

tür: açık dünya, eylem, atıcı, macera, olgun

Şehrine Hoşgeldiniz. 1980'lere hoş geldiniz.

Büyük saçların on yılı, fazlalık ve pastel takım elbise, bir adamın ceza yığınının tepesine yükselmesine neden olur. Sahilden bataklıklara ve Glitz'e gettoya kadar değişen büyük bir kentsel yayılma olan şehir Yardımcısı, şimdiye kadar yaratılan en çeşitli, eksiksiz ve canlı dijital şehirlerden biriydi. Açık dünya oyununu bir karakter odaklı bir anlatıyla birleştiren, lezzetler ve bozunma ile dolu bir kasabaya vardınız ve seçtiğiniz gibi bir fırsat verdiniz.

azami güvenlikteki uzun bir gerildikten sonra Özgürlük Şehri sokaklarına geri dönmüş olan Tommy Vercetti, eski patronu Sonny Forelli tarafından şehir yardımcısına gönderildi. Liberty City'deki yeniden ortaya çıktığı konusunda anlaşılır bir şekilde gergindiler, bu yüzden güneye doğru bir gezi iyi bir fikir gibi görünüyordu. Ancak, tüm Yardımcının göz alıcı, hedonistik metropolüne vardığına her şey yolunda gitmiyor. Kuruldu ve parasız kaldı ve mal yok. Sonny parasını geri istiyor, ancak Biker çeteleri, Küba gangsterler ve yozlaşmış politikacılar yolunda duruyor. Şehrin çoğu, tommy ölülerini istiyor gibi görünüyor. Onun tek cevabı geri savaşmak ve şehri kendisini almak.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 2000 / XP İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2Ghz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron İşlemcisi Hafıza: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu sürücüleri olan 32 MB ekran kartı ("GeForce" veya daha iyi) DirectX versiyonu: Microsoft DirectX® 9.0 Sabit Sürücü: 915 MB ücretsiz sabit disk alanı (+ 635 MB Video kartı DirectX Doku Sıkıştırma'yı desteklemiyorsa) Ses kartı: DirectX 9.0 ile ses kartı

Önerilen: İşlemci: Intel Pentium IV veya AMD Athlon XP İşlemci 256 (+) MB RAM Bellek: 1.55 GB ücretsiz sabit disk alanı (+ 635 MB, eğer video kartı DirectX doku sıkıştırma desteklemiyorsa) Grafik: 64 (+) DirectX 9.0 uyumlu sürücüleri olan MB ekran kartı ("GeForce 3" / "Radeon 8500" veya DirectX Doku Sıkıştırma Desteği ile daha iyi)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ