Grass Cutter Full İndir Oyun indir

çim kesici full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çim Kesici - Buradaki butthurt seviyesi çok yüksek!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: usanik

Publisher: usanik std

sürüm tarihi: 22 Ekim, 2018

tür: gündelik, simülasyon, eylem, bulmaca

DLC - xmas seviyeleri şimdi (ücretsiz)

Mutlu tatiller!

https://store.steampowered.com/app/993240

Oyun Genel Bakış:

Çim Kesici, mantıksal düşünme ve hızlı reaksiyon hızları gerektiren nadir ve benzersiz mekanik olan bir oyundur. Çimenleri tüm sitelerde biçmelisin. İlk başta oldukça basit görünüyor ... değil mi? Ama değil! Oyun, her oyuncunun yönetmeyeceği gerçek bir meydan okuma içeriyor.

Neredeyse her seviye küçük bir bulmacadır. Çözün ve doğru çözümü bulabileceksiniz! Ve bu oyunun en kolay kısmı.

Oyunda her bir çim biçme makinesi, sürekli tükenen bir enerji rezervi vardır. Enerjiyi unutursanız, o zaman patlama, kaybettin! Tehlikeli engeller olduğunuzda yanlış yönü açarsanız, boom, değerli enerji rezervinin bir bölümünü kaybettiniz ya da kaybedersiniz! Tehlikeli düşmanlarla temasa geçerseniz veya etkilerinin altına girerseniz, yine boom, kaybedersiniz!

Oyunda zorluklara ek olarak, sizi ilgilendiren ve oyunu daha da eğlenceli hale getirecek birçok ödül ve bonus var!

Ve bu buzdağının sadece görünen kısmı, en ilginç şeyler oyunda.

UYARI: Oyun çelik, hızlı reaksiyonlar ve konsantrasyon sinirleri gerektirir!

Oyunun arsası:

Bitki yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmış tanınmış, yenilikçi şirket çim xtract, CEO'su Michael Green'in önderliğinde, çimler için yeni, güzel ve kalın ot geliştiriyor.

Yönetimden baskı altında, çim tohumunu geliştiren bilim adamları, şirketin ürünlerini serbest bırakmaya karar vermeden önce tüm laboratuvar testlerini yürütmek için zaman yoktu. Çim yetiştiriciliğini basitleştirmek ve süreci hızlandırmak için, bir ilacın inşa edilmesi için icat edildi. Sürecin stabil bir şekilde devam etmesi için gereken optimum miktarı hesaplamak için yeterli zaman olmadan, bilim adamları bir hata yaptılar ve ilacın çok fazla eklenmesi.

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB. Vram Depolama: 300 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Quad Core Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB. Vram Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ