Grave Chase Full İndir Oyun indir

Mezar chase full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mezar Chase, bir kardeşin & amp; amp'un; AMP'nin, retro ilham veren bir 2D korku eylemi macera oyunudur. Kız kardeş, bir ghoulish'in ölümcül mezarlığında Ekim ayı hayatta kalmalıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Skeleton Crew Studios

Publisher: Skeleton Crew Studios

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2017

tür: eylem, macera, gündelik, strateji

Mezar Chase, bir erkek kardeşin & amp'un içinde retro ilham veren 2D korku aksiyon-macera oyunudur. Kız kardeş, bir ghoulish yersümecinin ölümcül mezarlığında Ekim ayında hayatta kalmalıdır. Abobo'nun büyük macerası ve biyonik testere pogo gorilinin yaratıcısından tüm yeni bir oyun!

Gırtlakçı her zaman onun mezarlığını tam tutar. Müşterilere sahip değil, ancak şehirdeki tüm insanları öldürerek ve vücut kısımlarını açık mezarlara atarak! Ancak bir gece, bütün korkunç eylemin gerçekleştiğini gören iki çocuğun ebeveynlerini öldürdü. Şimdi, bilim kullanarak intikam almak için yemin ettiler ... ve kürekler! Birlikte, bu kardeşler mezarlığa girme, vücut parçaları kazmak ve bilimi kullanmak için onları toprak sporları uzuvlarını uzatmak için bir canavar ordusuna dönüştürmek için bir plan taradı.

Bu kolay olmayacak, ancak, zemin hizmetleri için mezarlığı feneriyle sürekli devriye geziyor, et baltalığı ile parçalara ayırabilen izinsiz girerleri arıyor. Nightmarish mezarlığını geçtikleri gibi, kardeşler ayrıca küreklerini, ölümsüz, iskeletler, bloblar, balta kullanan psikopatlar, hayaletler, mumyalar ve çok daha fazlasını savaşmak için küreklerini kullanmak zorunda kalacak. Hey, bu bir mezarlık; Başka kim orada geceleri geç kalmayı beklerdin?

Mezar Chase, eski okul 2D piksel sanatının, oyun boyunca ürkütücü yeni düşmanların sürekli bir akışı, 31 aşamada zorluk, daha fazla tekrar açılabilir oyun modları, daha fazla yeniden oynatma değeri, 50'den fazla başarı madalyası, buhar ticareti kartları, özel güç -ups, tüm orijinal bir film müziği, pencereli veya tam ekranlı oyun, Gamepad desteği ve kız ya da erkek olarak oynamayı seçebilirken, diğer evde kalırken ve topladığınız vücut parçalarını kullanarak canavarlar oluşturur.

Bu mezar kovalamacası, Ekim ayı boyunca, Cadılar Bayramı'nda sonuçlanan?

Koşmaya, koşmaya hazır olun, yoksa kesinlikle ölürsünüz, ölür, öl!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek, Shader Model 3.0+ DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: Gamepad şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ