Graveball Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 May 2017

Graveball bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. GraveBall, Goblins takımlarının kulüplerle birbirlerini parçalayarak Graveyard Rugby oyununu oynadığı çok oyunculu bir oyundur. Ölüm bir son değil! Hareket etmek için bir hayalet olarak yeniden doğmuş ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Goin 'Yumbo Games

Publisher: 3D alemleri

sürüm tarihi: 31 Temmuz, 2018

tür: eylem

Yerel bir mezarlıkta, spor goblinleri, bir Madcap'u futbol ve basketbol eriyen bir Madcap'u barındıran ürkütücü bir "mezarball" mahkemesi kurdu.

Bu oyun alanında, "Skullball" nın mülkiyetini korumak ve puanlamak için rakip uç bölgeye aktarmak için dikkat çekici kürek kullanan yaratıklar.

Tabii ki, kafatasının her 30 saniyede bir görünen bir çembere vurmak gibi, bu tuhaf kan sporunda puan kazanmanın başka yolları da var.

GraveBall, 3 goblins takımlarının bir mezarlıkta yarıştığı çok oyunculu bir savaş spor oyunudur.

Puanlar, Kafatasını rakibinizin hedefinizde iki saniye boyunca tutarak veya rakip takımın tüm üyelerini eşzamanlı olarak ortadan kaldırarak verilir.

Ölüm, mezarballdaki son değil. Goblin'iniz öldürüldüğünde, dünyadan yeni bir goblin toplamaya hazır olana kadar arenada hızlıca hareket eden bir hayalet olarak yeniden doğdun.

Anahtar fetürleri: % 75 Spor Oyunu /% 25 Arena Brawler Beceri tabanlı mekanik (otomatik amaç yok) Özel sunucular ve yerel kooperatif oyun ile çevrimiçi rekabetçi çok oyunculu STAT İZLEME VE LİDERLER Goblininiz için çeşitli maskeleri, silahları, saç modellerini ve alaycıları kilidini açın ve donatın

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafik: 512 MB Video RAM veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepad veya Denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ