Graviteam Tactics: Operation Star Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

graviteam taktikleri: operasyon yıldız full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Graviteam Taktikleri: Operasyon Yıldızı Achtung Panzer: Kharkov 1943'ün bir devamıdır. Katı grafikli bir Doğu Ön Savaş oyunudur ve gerçekten vurgu yapan yayılan savaş alanları ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: graviteam

Yayımcı: graviteam

sürüm tarihi: 22 Mar, 2012

tür: strateji, simülasyon, rts

Graviteam Taktikleri: Operasyon Yıldızı, Achtung Panzer: Kharkov 1943'ün bir devamıdır. SAHA WWII tank savaşının kapsamını gerçekten vurgulayan sağlam grafikler ve yayılan savaş alanlarına sahip bir doğu ön savaş oyunudur.

Kharkov'un savunmasının kalbindeki bir komutanın rolüne girmek ister misiniz? Memurların geri döndüğü her şeye sahip olacaksınız: tanklar, silahlar ve korkusuz askerler. Her bir karşı gücün başarısı her gün dengede asılı. Kararlarınız Kharkov'un savaşını kimin kazandığını belirleyecektir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Kızıl Ordu ve Wehrmacht için 8 operasyon. PZ IV "TIGER", MKII "MATILDA" ve KV-1 de dahil olmak üzere Sovyetler Birliği, Almanya ve İngiltere'nin 60'ından fazlası çeşitli modifikasyonlarla. Topografik haritalar ve fotoğraf tarafından yeniden yapılandırılan büyük gerçekçi manzaralar (260 metrekarelik). Operasyon alanlarında herhangi bir yerde hızlı savaş. Mod Utility Set ve Kampanya Editörü. Yüksek tekrarlanabilirlik ve esnek AI. Bir komut dosyasından ziyade davranışa dayalı en iyi stratejiyi seçer. Senaryolar, bir insan rakibine karşı oynarken gibi farklı taktikler kullanılarak tekrarlanabilir. Gerçek asker davranışı: Her askerin, davranışlarını ve etkinliğini etkileyen deneyim düzeyi, yorgunluk ve moral gibi çeşitli temel parametrelere sahiptir. Silahların ve gerçekçi balistiklerin detaylandırılması: mermiler ve mermiler doğru yörüngeler izler.

Minimum: OS: Windows XP SP2 / Vista İşlemci: AMD ATHLON X2 4200+ / Intel Pentium D 3GHz veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafik: ATI Radeon X1600 256MB / Vidia GeForce 7600 256 MB Video Kartı veya Daha İyi Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 8 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
55
TELİF HAKKI İHLALİ