GRAY Full İndir Oyun indir

gri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gri - Bu hikaye, bir şekilde biraz robotun vücudunda uyanan bir adamla ilgilidir. Gri, erotik bir görsel romanı ile birlikte bir platform-puzzle oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: notvvil

Publisher: notvvil

sürüm tarihi: 11 Mar, 2019

tür: çıplaklık, macera, eylem, rahat, olgun

Bu, çok garip bir amaca sahip çok garip bir yerde uyanan küçük bir robot hakkında çok garip bir hikaye. Onu çevreleyen her şey gerçekten tehlikelidir. Nedenini bilmiyor, ama içerideki bir şey ona tüm bu tuzakların üstesinden gelmesi gerektiğini söylüyor ...

Ama neden bunu yapıyor? Bir barda kalana kadar neler olup bittiğini anlamıyor.

Şimdi o artık bir robot değil ...

böylece temel kavram:

İlk oyun türü (Platformer) - Kahramanımız bir robotun vücudunda kilitlendi ve tüm bulmaca odalarından geçmesi gerekiyor.

Bazen, gerçek vücudunda uyanacak. Ve bu ...

İkinci oyun (macera / görsel roman) - burada kahramanımız diğer karakterlerle etkileşime girecektir. Hadi oyunun hikaye anlatımı bir parçası olarak adlandıralım.

Kontroller

Anahtar fetürleri: 1000'den fazla yüksek kaliteli 3DCG sansürsüz görüntü; İlgi çekici hikaye; Çok mizah; Pürüzsüz ve "baharatlı" animasyonlar; 4-5 saatlik oyun; Sıcak kızlar bekliyor; 50'den fazla başarı; Çok minigames ve diğer harika şeyler!

Minimum: OS: 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: VRAM 250MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ