Grid Creeps Full İndir Oyun indir

ızgara full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Izgara sürünür - Kule savunma, temel bina ve kaynak yönetimi unsurlarını ilginç bir şekilde yeni bir şekilde birleştiren taktikler ve strateji hakkında bir oyun. Merkezinizi koruyun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dustin Bledsoe

Publisher: Dustin Bledsoe

sürüm tarihi: 27 Kas, 2019

tür: gündelik, strateji, kule savunma, yönetim

Oyunu hakkında-

Grid Creeps, kule savunma, temel bina ve kaynak yönetimi unsurlarını ilginç bir şekilde yeni bir şekilde birleştiren taktikler ve strateji hakkında bir oyundur. Genel Müdürlüğünüzü koruyun ve mümkün olduğunca çok sayıda sürüngen dalgaları yaşayın!

* Not: Video ve eski ekran görüntüleri modası geçmiş bir HUD arka planı gösterir (renkli / kısmen şeffaf), ancak ilk 4 ekran görüntüsü yeni HUD arka planını (siyah / şeffaf) gösterir.

ızgara sürüngenleri nasıl oynar (kısaltılmış versiyon) -

Genel merkezinizi sürüngenlerden korumak için, kulelerinizi, kaynaklarınızı erkeklere ve üretim binalarını en iyi verimlilikte tutmaya ihtiyacınız olacak, ancak insanlarınızın yiyecek ve barınağa ihtiyacı var, bu yüzden de ev ve çiftlikler inşa etmeniz gerekecek. ; Yemeğinizin tükenmesine izin verirseniz ya da yeterli eviniz yoksa verimlilik çok büyüktür!

Bina, altın ve kaynaklar gerektirir, ancak kaynaklar aynı zamanda Kule mühimmatı olarak da hizmet eder, her kule farklı türde kullanır ve yükseltilmiş bir kuleler daha fazlasını kullanır; başka bir deyişle; Bu kaynakları yönetmeye göz atın, bir saldırı sırasında bitmek istemezsiniz!

Sağkalım modu -

Bu orijinal oyun modudur. Hayatta kalmak, oyun merkeziniz için bir yer seçene kadar oyun başlamaz. Yerleşiminizi akıllıca seçin, merkezinizin, uzlaşmayı güvenli bir şekilde genişletmek ve tutmak için altın ve ahşaba erişime ihtiyaç duyacaktır. Sürünmeler gelmeye başladığında, her dalga daha önce daha güçlü, daha hızlı ve daha büyük olursa, daha önce dalgadan daha hızlı ve daha yüksek olacak, yeterince uzun oynarsanız, kolay modun zorlaşıyor - Dalgalar asla bitmez! 4 seviye sınıfı vardır: yeşil, mavi, sarı ve kırmızı. Seviye sınıfları, oyuncuların oynamak istedikleri bir senaryoyun ne kadar zor olduğunu almalarına yardımcı olmak için daha fazla dişlidir. Lağlığınızın hayatta kaldığınız yerini seçtiğinizden bu yana yeşil ve kırmızı sınıf düzeyleri arasındaki zorluk eğrisi, senaryolarda olduğu gibi belirgin değildir, ancak hangi seviyenin oynayacağına karar verirken dikkat edilmesi gereken bir şeydir.

Senaryolar modu -

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni. İşlemci: 2Ghz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ