Grim Tales: The Nomad Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Grim Tales: Nomad Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grim Tales: Nomad Collector's Edition - Bir dizi müze soygunluğu şok edici bir keşif için yol açar !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Fil oyunları gururla Klasik Serisi Grim Tales'lerinde başka bir hareketli hikaye sunar!

Kız kardeşi Luisa, müze ve diğerlerini şehrin etrafındaki tuhaf bir soygun serisini çözmek için bir kez daha araştırılmanıza gerek kalıyor. Hiç kimse şüphelilerin geldiğini görmedi ve geride birkaç ipucu bıraktılar. Güçlerinizi geçmişe seyahat etmek ve suçluları ortaya çıkarmak için kullanın. Ancak dikkatli olun, bu yüreklendirici hidden-objektif bulmaca macera oyununda gri aile hakkında şok edici bir vahiy ortaya çıkaracaksınız!

Anahtar fetürleri: Eğer yapabilseydin, arkadaşlarının hayatlarını gerçekleştirmek için geçmişi değiştirir misin? Jared olarak öğrenmek için bir şansınız var! Başarı kazanmak, morphing nesneleri toplamak ve indirilebilir ekran koruyucu oluşturmak için gizli puzzle parçaları monte edin! Benzersiz, orijinal sanat ve film müziğini indirin! Hops ve mini oyunları tekrar oynayın ve daha zorlu oyun ve görevler için gizli odaya erişin! Yararlı strateji rehberinin sizi doğru yolda tutmasına izin verin!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.6 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 947 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ