Grimoire Chronicles Full İndir Oyun indir

Grimoire Chronicles full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grimoire Chronicles - En iyi arkadaşını kurtarmak için fantastik bir yolculuğa, Myra'ya, genç bir cadı var! 10 oynanabilir karakter, 20 yan görev ve keşfetmek için 15 gizli alan!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Warfare Studios

Publisher: Warfare Studios

Çıkış tarihi: 20 Nis, 2017

tür: gündelik, macera, rpg, strateji

Myra, genç bir cadı, en iyi arkadaşını kurtarmak için harika bir yolculuğa katılın. Kolay olmayacak - dünyası savaşta, sihirli kullanıcılara karşı mücadele eden seçkin bir savaşçı grubundan oluşan avcılar, büyülü türlerin hepsine karşı savaşıyor.

Oyun, oynamanız için zorlayıcı bir hikayeyle 10 oynanabilir karaktere sahiptir. Büküm ve dönüşler, ihanet, arkadaşlıklar ve belki de sevdirin, bu zevk için büyülü bir maceradır.

Ana hikayeye ek olarak, keşfedilecek 15 gizli alanın tamamlanması ve tamamlanması için 20'den fazla yan görev var. Ayrıca size özel alan yetenekleri veren kalıntılar için avlanırsınız. Orijinal bir film müziği, harika yerler ve daha fazlası ile oyunun tadını çıkaracağınızı umarız.

Warfare Studios'un diğer büyülü oyunlar

http://store.steampowered.com/app/397090/wind_child/

http://store.steampowered.com/app/461380/a_princess_tale/

http://store.steampowered.com/app/424870/threads_of_destiny/

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8/10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ