Grimoire: Manastorm Full İndir (v0.9.9.94) Oyun indir

Grimoire: manastorm full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grimoire: Manastorm - Binlerce olası büyü yükleriyle ustalaşacak altı sınıfa sahip ücretsiz çok oyunculu bir Sihirbazı FPS. Sihirli sınıfınızı seçin, ......

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Omniconnection

Publisher: Omniconnection

sürüm tarihi: 26 EK, 2017

tür: atıcı, eylem

Ruin'in güneyden yükseldiği gibi, iki büyük ev, grimoire için acı bir mücadelede kilitlendi; Büyüyün şafağında çalıştırılan güçlü bir eser, bir imparatorluğa imha getirdi ve şu anda heralinizin iç savaşı.

Grimoire: Manastorm, güçlü sihirbazların bölge ve prestij için savaştığı ücretsiz, çok oyunculu bir FPS. Altı sihir sınıfından birini seçin, yazım kitabınızı düzinelerce yetenekle özelleştirin ve Grimoire'ın savaşın gücüne şiddetli oldukları için kurnaz olarak kurduyuz.

Akıllı Savaş

Altı sihir sınıfı ve binlerce olası büyü yükleriyle kazanma, kazanma sadece hızlı tepkilerden daha fazlasını ve iyi amaç gerektirir. Gerçekten yetenekli bir sihirbaz, kendi yeteneklerinin güçlerini ve sınırlamalarını anlamalı ve rakiplerinin bunların nasıl karşılanacağı ve bunların nasıl yararlanacağı.

Sınıfınızı Usta

Grimoire: Manastorm, altı sınıfa - yangın, aydınlatma, toprak, buz, doğa ve nether - her biri kendi seçmek için kendi seçenekleri ile. Hızlı ve sapkın yavaş ve güçlü, Grimoire, oyun tarzınıza uyma esnekliğine sahiptir.

Birden fazla oyun modu

12 ortaçağ ilham alanında iki çok oyunculu modda üstünlük için savaş veya Orinfell halkını korumak için solo gidin.

- Conquest -Control Bölgesi ve hatta çevreyi düşmanlarınızı düşürün.

- Hepsi için ücretsiz - Kaos bu klasik, hepsi ölümle mücadelesinde yüce hüküm sürüyor.

- Hayatta kalma - bu tek oyuncu yarışmasında giderek daha güçlü düşmanların dalgalarını tutun.

her zaman ücretsiz oyna

Grimoire: Manastorm, her zaman herhangi bir zamanda kullanılabilecek iki döner sınıfla her zaman ücretsizdir. Sınıflar ve ek büyüler, onları satın alarak veya oyun yoluyla tahakkuk eden Arcane puanı harcayarak sonsuza dek açılabilir.

Minimum: OS: Windows XP SP3 (yalnızca 32 bit), Windows Vista veya Windows 7 İşlemci: 2.4+ GHz İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512MB VRAM. ATI Radeon 3850 veya daha yüksek, NVIDIA GeForce 8400 veya daha yüksek. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
92
TELİF HAKKI İHLALİ