Gryphon Knight Epic Full İndir (v1.3.6) Oyun indir

Oyun / 01 January 2016

Gryphon Knight Epic Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gryphon Knight Epic, klasik atışların UPS'lerinden, keşif ve düello benzeri patron savaşlarından elemanları karıştıran 2D ortaçağ bir shoot'emdir, Sir Oliver'in hikayesini anlatır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cyber ​​Rhino Studios

Publisher: Cyber ​​Rhino Studios

sürüm tarihi: 20 Ağu, 2015

tür: eylem

Gryphon Knight Epic, klasik atışların UPS'lerinden, keşif ve düello benzeri patron savaşlarından elemanları karıştıran 2D ortaçağ bir çekimdir, Sir Oliver ve Aquila, başarılı bir şövalye ve sadık Gryphon'un hikayesini anlatıyor. bir kez daha maceraya geri döndü.

Sir Oliver zaten bir ejderha yendi, bir prenses evli ve krallığı kurtardı. Ancak arayışı sırasında asla hayal etmediği rakiplerle karşı karşıya kalacak, çünkü ... gerçekte hepsi bir zamanlar arkadaşlardı. Ne oldu? Bu kahramanlar asla hayduta gitmezdi ... ve hepsi bir kerede mi? Krallıkta bir şey çürümüş ve Oliver'a kadar ne olduğunu keşfedin.

Anahtar fetürleri: 8 el yapımı seviye yoluyla savaş Zorlu patronlarla düello yapmak ve silahlarını almak Karakteriniz için ekipman bulmak için aşamaları keşfedin ve dünyanın antik kentlerinin bitleri Eski zamanlar gibi zorlu oyun ve piksel sanat grafiklerinin tadını çıkarın Windows, Mac, & amp; Gamepad destekli Linux versiyonları

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.2ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 800 × 600 Minimum Çözünürlük ve 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ