Guacamelee! 2 Full İndir Oyun indir

guacamelee! 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Guacamelee! 2 - Bu uzun zamandır bu kadar beklenen devam noktalarında Mexiverse'ye geri git Guacamelee Hit! Çarpıcı yeni el yapımı seviyelerde zafere giden yolunuzu üst krediniz. Featuring ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: DrinkBox Studios

Publisher: DrinkBox Studios

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2018

tür: eylem, macera

Brawling hiç daha güzel olmamıştı! Smash Hit Action-Platformer'a kadar uzun zamandır beklenen devamı burada: Guacamelee! 2 Luchador Juan Aguacate'i, çarpıcı bir yeni metroidvanya tarzı macera için emeklilik dışı getiriyor.

Meksika kültüründen ve folklordan ilham alan büyük, el yapımı bir dünyayı keşfedin, Sassy New Kazafetler ve Weirdos (ve birkaç eski arkadaşla dolu!). İskelet ordularından kurtulmak ve çok sayıda platform zorluğunun üstesinden gelmek için kemik kazma hamlelerinin derin bir repertuarını öğrenin.

... ve kim bir tavuk illuminati hakkında bir şey söyledi? Kesinlikle biz değil!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Eagle Boost gibi yeni hamleler, Pollo Atış ve daha fazlası Juan'ın savaş ve platform yeteneğinin arsenaline ekle. Juan'ın tavuk formu için yeni güçler! Saçma tavuk tabanlı platform, savaş ve keşif. Daha fazla tavuk, idare edebileceğinizden (muhtemelen). Yaşamın dünyalarından ve ölülerin dünyalarından, zaman ve uzayda yarıkların karşısındaki epik bir macera - süslü yeni bir işleme motoru sayesinde her zamankinden daha muhteşem. Daha büyük haritalar, ilk oyun olarak iki kat daha fazla düşman tipi ve eksantrik yeni patronların bir listesi. Dünyanın dört bir yanından "eğitmenler" keşfedin, zorluklarını yen ve yeteneklerinizi yükseltin. Orijinal Guacamelee'nin bestecilerinden yeni müzik içeren film müziği! OST, ayrıca özel misafirlerden izler Mariachi Entertainment System! Bırakma / Bırakma 4 Oyuncu Yerel Co-Op Tüm hikaye boyunca.

Minimum: OS: Windows 10, 8, 7 İşlemci: 2 GHz + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Shader Model 5.0 (DX11 Desteği Gerekli), 2 GB Mevcut Grafik Belleği DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Xbox 360 denetleyicisini ve diğer Xinput uyumlu kontrol cihazlarını destekler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
67
TELİF HAKKI İHLALİ