Guilt Battle Arena Full İndir Oyun indir

Suçluluk Savaşı Arena full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Suçluluk Savaş Arenası - Sadece bir kurşunla fark yaratabilir misiniz? Suçluluk Battle Arena, 1 ila 4 oyuncu için çılgınca, yerel çok oyunculu bir parti oyunudur. Kanepenizde oda yapın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yenilmez kedi

Publisher: İLETİŞİMXP

Çıkış tarihi: 14 Şub, 2018

tür: eylem, gündelik

Arkadaşlarınızı ve ailenizi meşgul edin veya çılgınca kanepe savaş savaşlarında AI düşmanlarına karşı yarışın. Kazanmak istiyorsan, silahını ateşledikten sonra mermini almayı unutma!

Özellikler:

* 7 maç modlarıyla oynak tarzın tadını çıkarın: Bir bomba ile sıcak patates oynayın veya bayrağı kanonlarla yakalayın. Yenilmez tavukların yağmurunu atlatacak mısın?

* 6 istiflenebilir oyun modifiyatçısı olan şeyleri Baharat: Jetpack'leri denemek ve sonra herkesi görünmez mi açın? Bunun için git!

* şimdi botlarla. Çok iyisin ki kimse seninle oynamak istemiyor mu? Bu manyak botlarını yenmek için yeterince iyi olup olmadığını görelim!

* 63 Wacky kostümünden bir karakter seçin!

* Korkunç hakimin sonsuz minion ordularını yenerek galaksiye geri getirin!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.86 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 150 MB Mevcut alan Ek notlar: Oyun denetleyicisi şiddetle tavsiye edilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ