Guilty Gear X2 #Reload Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

Suçlu dişli x2 #Reload full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Suçlu Dişli X2 #Reload - İnsanlık kendilerini daha iyi hale getirmeye çalıştıkları gibi, dişliler olarak bilinen biyolojik harikayı yarattılar. Başlangıçta insan evriminin bir sonraki adımı olarak tasarlanmış ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arc System Works

Publisher: Arc System Works

sürüm tarihi: 23 Tem, 2004

tür: anime, eylem

İnsanlıkların kendilerini daha iyi hale getirmeye çalıştıkları için, vites olarak bilinen biyolojik haricelayı yarattılar. Başlangıçta insan evriminin bir sonraki adımı olarak tasarlandı, bunun yerine savaşa takıldı ve kendi yaratıcılarına karşı döndü. Bir yüzyıl sonra, dünyayı neredeyse tahrip eden yüz yıllık insan dişli savaşının ardından kaldınız. Suçlu Gear X2 #Reload'e hoş geldiniz.

Suçlu dişli X'in oyun ve hikayesi üzerine inşa, #Reload, rafine dövüş mekaniğine, yeni karakterler ve aşamaları ve aynı yüksek hızlı multiplayer, haritada suçlu teçhizatı koyan eylemlere karşı.

Temel özellikler

19 benzersiz ve amp; Tuhaf karakterler - saçlarıyla savaşan bir suikastçı? Bir yo-yo-sapan ödül avcısı? Canlı bir gölge tarafından sahip olan bir ceset? Onsuz suçlu dişli olmazdı! Reload'in çeşitli tasarımları ve playstyles, # Reload'in mizahındamları saatlerce eğlence sağlar ... Ama eğer bu sizin için yeterli değilse, daha fazla savaşçı bile, ortaya çıkmayı bekliyor olabilir.

8 Gamemodes Mettinizi test etmek için - Versus modunda bir arkadaşınıza veya AI'ye karşı oynayın, hayatta kalma modunda nefes nefesinizle mücadele edin, eğitim ve misyon modunda becerilerinizi geliştirin, Milyonerler Madalyalarınızı Hasta Toz Döngü Combos'unuzu gösterin mod veya karakterinizin hikaye modunda nihai kaderini öğrenin; Seçim senindir.

Muhteşem manzara, gülünç tasarım - Londra'nın yağışlı sokaklarında kavga, hızlanma bir zeplinde ya da hatta cehennemin derinliklerinde. Suçlu dişli dünyası, sanatıyla hayata geçiyor ve #Reload her zamankinden daha uzun.

eleştirel beğeni toplayan Soundtrack - Suçlu Dişli Oluşturucu Daisuke Ishiwatari'nin nezaketinde, #Reload'in ağır kaya müzikal stilleri ile hesaplanacak bir güçtür. Suçlu Dişli Alıcıları X2 # Steam Üzerindeki Reload, ücretsiz olarak resmi film müziğinin dijital bir kopyasını alacak!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: Pentium III 700MHz Bellek: 256 MB RAM Grafik: 64MB veya daha iyi DirectX: Sürüm 8.1
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ