Guilty Gear XX Accent Core Plus R Full İndir Oyun indir

Suçlu Gear XX Accent Core Plus R BEDAVA PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Suçlu Gear XX Accent Core Plus R - Ultimate Savaş Eylemi ve Suçlu Dişli XX Serisinin Expitoomu şimdi buharla! Bonus Soundtracks dahil!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arc System Works

Publisher: Arc System Works

sürüm tarihi: 26 May, 2015

tür: anime, eylem

Ultimate Savaş Eylemi!

Önceki kurulumun kullanılması, "Suçlu dişli xx λcore çekirdeği" taban olarak, oyuncular sırayla saldırı düğmelerine basarak "gatling kombinasyonu" yapabilir; veya rakiplerini "toz" saldırısı ile birlikte havada havaya fırlatın; veya "Roma İptal" ile daha fazla takip için izin vermek için karakterinin mevcut hareketini iptal etmek; Suçlu bir dişli oyunu yapan her şeyi, optimum bakiyeye ulaşmak için her şeyi iyi ayarlarken!

Tam 25 karakter Cast!

Accent Core Plus, Fan Sık Kullanılanları Kliff'in geri dönüşünü işaretler Kliff, 25 oynanabilir karakterden oluşan çöpleri çözerek adalet ve adalet. Ve en son artı r versiyonunda, daha rekabetçi oyun için iyi ayarlanmışlar!

rafine beceriler, cilalı stratejiler

Önceki kurulumun, "Suçlu Dişli XX λCore Core" konusundaki büyük miktarda oyuncuların geri bildirimlerine dayanarak, tüm karakterler yakından incelenmiş ve en uygun savaş performansı için daha belirlendi! Tüm oyuncu, temel kavramlarının revize edilmesi ve yeniden değerlendirilmesi; Dökme arasındaki en fazla varyasyonu ortaya çıkarmak için, her savaşın sıcağını canlandırmayı nihai olarak ortaya çıkıyor!

Oynarken her karakterle yeni stratejiler geliştirin!

Birden fazla oyun modu

Tüm zamanlar Sık Kullanılanlar "Sağkalım Modu", "M.O.M. Modu "," Eğitim Modu "ve" Misyon Modu "tümü dahil! Ayrıca, çeşitli sanatçılar tarafından "Galeri modunda" 100'den fazla özel illüstrasyon görüntüleyebilirsiniz!

KADAR VE AMP; Oyuncu eşleşmesi çevrimiçi modları

Oyuncular, 2 ağ eşleştirme modu "Sıralamalı MACT" ve "Oyuncu Eşleşmesi" ile çevrimiçi olarak güçlerini test edebilirler.

Her galibiyet "Sıra MACK" modundan rütbenizi yükseltin! Veya, "Oyuncu Eşleşmesi" ile arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak eğlenebilirsiniz! Kazanç ve kayıplar burada kaydedilmedi, bu yüzden kötü bir kayıt için endişelenmenize gerek yok!

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 7900 GT veya daha iyi / AMD Radeon X1900 / NVIDIA GeForce GT 620 (Windows 8.1) DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Doğrudan ses

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 İşlemci: Intel Core i5 / i7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya daha iyi / AMD RADEON HD3700 / NVIDIA GEFORCE GT 650 (Windows 8.1) DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Doğrudan ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ