GUNGRAVE VR Full İndir Oyun indir

gungrave vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gungrave VR - Gungrave geri döndü! Mezarın ötesindeki Assassin, VR'de gürültülü 14 yıllık bir uykudan geri döner. Bu klasik seriyi asla daha önce hiç adım adım deneyimleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: iggymob Co., Ltd

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 6 Mar, 2019

tür: eylem, vr

Acclaimed GunGrave serisi VR! içinde yeniden doğuyor

Nefaryalı ilaca karşı savaştan bu yana geçen yıllar geçti.

Mika Asagi, uykusuna dönen mezarın ötesinde (mezar, kısa) ötesinde yaşayan askerleri izleyen sessiz bir hayat yaşadı.

Bu halcyon günleri aniden sona erdi, çünkü Güney Şehri, orgmen tarafından parçalanmış bir savaş bölgesine dönüştüğü, insanlar tohumla enfekte olmuş. Şehre, insanları ve kendi huzurlu varlığı tehdidi ile karşı karşıya, Mika kararını veriyor.

"... lütfen beni bir kez daha, mezarın ötesinde bir kez ödünç ver."

Güney şehrine umuduyla, Mika ve mezarın kendilerini savaşa fırlat.

Birinci şahıs ve birinci şahıs perspektifleri, VR aksiyon oyununa yoğun bir alım için, gerçekten oradaymış gibi davranın!

Stratejik olarak, düşmanların ordularına karşı savaşın gelgitini çevirmek için yavaş hareket "Reaper zamanı" gibi yeni becerileri kullanın.

Temel özellikler

usta için çoklu perspektifler

Bazıları serbest hareket eden üçüncü kişide ve bazılarında birinci şahıs (hem sabit hem de mobil) gerçekleşen yoğun seviyelerle savaş. Her perspektif, aksiyon oyuncuları için yeni zorluklar sunar.

Efsanevi bir soyağacı

Gungrave VR, Karakter Tasarımcısı Yasuhiro Nightow (Trigun) ve orijinal Gungrave tasarımcılarının Danışmanlar olarak Kırmızı Eğlence'teki iadesini gösteriyor. Mezar ve Mika'nın tasarımları 14 uzun yıldan sonra yükseltildi.

kıçını tekmelemek!

Üç zorluk seviyesi ile nasıl istediğinizi oynayın: Normal, Sert ve Kick-Eşek. Kick-Ass modunda orgmen'i atacak kadar hardcore musunuz?

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core I5-6402P @ 2.8 GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I7-5820K @ 3.30ghz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
91
TELİF HAKKI İHLALİ