GUNGRAVE VR U.N Full İndir Oyun indir

Gungrave vr u.n full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. GUNGRAVE VR U.N - Yeni seviyeler, düşman ve oyun stilleri içeren Gungrave VR'sinde bu bağımsız devam eden Legendary Undead Gunman ol. Usta mezarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: iggymob Co., Ltd

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 6 Mar, 2019

tür: eylem, vr

Yeni düşmanları, aşamaları ve daha fazlasını içeren bağımsız bir Gungrave VR Macerası!

Savaştan sonra South City'den nefret edilen uyuşturucu tohumunu ortadan kaldırdıktan sonra, Barış metropolüne geri döndü.

İlaç için kalan dağıtım ağlarını yuvarlarken, Mika, şüpheli yaşam alanlarının tohumun varlığını önerdiği Güney Şehri'nin banliyölerinde kimyasal bir tesiste gizli bir Intel aldı.

Savaş henüz bitmedi.

Mezarın ötesinde undead assassin (mezar, kısa) düşman hatlarının arkasında tek başına savaşlar ...

... gizemli bir adam her hareketini izler.

Üçüncü şahıs eylemine ek olarak, Gungrave VR U.N, VR eylemini Klasik Yan Scrollers hissi ile karıştıran yepyeni yandan görünüş aşamalarını tanıtıyor.

Bir sonraki yoğun VR eylemini deneyimleyin!

Temel özellikler

Yeni zorluklar için yeni perspektifler

Ünlüleri, Gungrave VR U.N'sini yapan üçüncü şahıs aksiyon oyununun üstünde, karışıma hızlı tempolu yan kaydırma ve birinci şahıs kayma seviyeleri ekler.

Yepyeni animasyon

Gungrave VR U.N, Karakter Tasarımcısı Yasuhiro Nightow (TiGun) ve orijinal Gungrave tasarımcılarının danışmanlar olarak Red Entertainment'in iadesini sergiliyor ve yepyeni anime cutscenes!

kıçını tekmelemek!

Üç zorluk seviyesi ile nasıl istediğinizi oynayın: Normal, Sert ve Kick-Eşek. Kick-Ass modunda orgmen'i atacak kadar hardcore musunuz?

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel Core I5-6402P @ 2.8 GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I7-5820K @ 3.30ghz Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
82
TELİF HAKKI İHLALİ