Gunpoint: Exclusive Edition Extras Full İndir Oyun indir

Gunpoint: özel baskı ekstraları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gunpoint gizli bir bulmaca oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, strateji

Gunpoint: Özel baskı ekstraları şüpheli gelişmeler ve şüpheli gelişmeler tarafından yayınlanmıştır. 3 Haz 2013'te piyasaya sürüldü.

Güvenlikten geçmek için, ana gadget'ınızın yaratıcı bir şekilde kullanılmasını sağlayacaksınız: çapraz bağ. Bir seviyede tüm güvenlik cihazlarının nasıl kablolanması gerektiğini görmenizi sağlar ve daha sonra bunları farklı şekilde tel bağlamak için fareyle tıklayabilir ve sürükleyebilirsiniz. Böylece bir lightswitch'i bir TrapDoor'a bağlayabilirsiniz, ardından bir koruyucu onu geçmesini sağlamak için karşısında yürürken fırlatabilirsiniz.

Anahtar fetürleri:

    REWIRE Seviyeleri çalışmak için Kendilerini tuzağa düşürmek ya da birbirlerini çekmek için gardiyanları kandırmak Kendinizi atın - ve diğerleri - plaka cam pencereleriyle 20 görevden fazla bir cinayet ve casusluktan ilham alan bir cinayet hikayesini araştırın. Onları kandırmak için yalanlar da dahil olmak üzere müşterilerinize ne söyleyeceğinizi seçin Kendi PlayStyle'ınızı seçin: hızlı, sessiz, şiddet içermeyen, canlı tanıkları veya herhangi bir kombinasyonu Başka kimsenin düşünmediği seviyelere yeni çözümler keşfedin Nasıl oynamak istediğinizi karşılamak için uzman alet satın almak Tüm hikaye şeyler skippable En sert bulmacalar isteğe bağlıdır Patron yok - herkes de dahil olmak üzere bir atışta ölüyor

    Minimum:

58
TELİF HAKKI İHLALİ