Guns and Ghosts Full İndir Oyun indir

silahlar ve hayaletler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Silahlar ve Hayaletler - Ünlü John Gun olarak karanlığın ordusuyla savaştığınız korku temalı birinci şahıs nişancı macerası. Karanlık, korkunç yaratıklar, ölümcül patron savaşları, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sarhoş maymunlar

Publisher: sarhoş maymun

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: eylem, macera, atıcı, korku

Boş zamanlarımızda oyun yapmayı öğrenen sadece iki dost maymunuz ve şimdi her türlü oyunda yaşamak için sık sık çılgın fikirlerimizi getirmeyi seviyoruz. Lütfen oyunlarımızın daha küçük, ham deneyim olmasını bekleyin. Biz her zaman sizinle sohbet etmeyi çok isteriz ve daha iyi oyun yaratıcıları olmak için tüm geri bildirimlerinizi çok takdir ediyoruz.

Bize forumlarınızı, Twitter veya Facebook'taki sorularınızı veya fikirlerinizi söyleyin. Hata veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sarhoş bir maymun olabileceği en iyi desteği sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

beeeep beeeep. Sayın Gun! Sana ihtiyacımız var!

Küçük bir kasaba hayaletler ve eşyalarla avlanır ... ve her zamanki gibi, köylüler, yüzlerdeki Tanrı lanet olan hayaletleri vurmak için çok wimpy.

iyi ... Sanırım ne yapacağını biliyorsun Bay Gun.

- 4 seviyede ürpertici canavarlarla dolu yolunuzla savaşmak için

- Bir epik patron savaşı sizi bekliyor

- Nihai Skor Mücadelesi için Arena seviyelerinin kilidini açın

- Serin bir korku ve atıcı kombinasyonunu yaşayın

- antik hazineleri toplamak

- Koyu mizahın tadını çıkarın ve Bay Gun'tan gelen Silahlı Silahlı Silahı

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: I5 veya daha iyisi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 700 Serisi Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Evet, lütfen.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 700 Serisi veya Daha İyi Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Korku noes ses kartı gerektirir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ