Guns’n’Stories: Bulletproof VR Full İndir Oyun indir

Guns'n'stories: Kurşun geçirmez VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Guns'n'stories: Kurşun geçirmez VR - Guns'n'stories: Kurşun geçirmez, oyuncuları tuhaf vahşi Batı'nın ambiyansına tamamen batıran dinamik bir VR Western Shooter'dır. Karışıklığın basması ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mirowin

Publisher: mirowin

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

tür: rahat, eylem, macera, vr, simülasyon

Guns'n'stories: Kurşun geçirmez

, oyuncuları tamamen garip vahşi batı ortamına tamamen batıran dinamik bir VR Western Shooter'dır.

Karışık hikayesini bastırmak, birçok korkutucu fakat komik düşmanlarla karşılaşacaksınız ve büyük patronlarla savaşacaksınız.

Her iki elinizi de kullanmanın yanı sıra, çeşitli kapaklar kullanmak ve aktif olarak hareket etmek, düşman mermilerinden kaçınmak için uygun bir şekilde vurmanız ve aktif olarak hareket etmeniz gerekir.

Birçok güzel yeri ziyaret edeceksiniz ve Batı Kaya Müziği, Şakalar ve Sünik Mizahın Ritminde Büyük Bir Silah Arsenalini deneyeceksiniz!

Tam daldırma

Guns'n'stories: Kurşun geçirmez, batıların atılmasının ortamına ve her iki elinden flaş gibi çekimin, alaycı (ve bazen hatta siyah) mizah ile ateş edilmesidir.

Canlı İzlenimler

Bu, sadece çocukların ne zaman yaşadığımız bu aydınlık ve taze duyguları alabilmemiz için bir oyuncunun gerçeklikten dolayı gerçeklikten düşmesini sağlayacak her şeyi eklediğimiz duygulardan unutulmaz şekilde canlı bir kokteyl.

Oyun, yeni hikaye vardiyaları, çekimleri ve çeşitli ama düzensiz komik düşmanları ile sürekli olarak sizi şaşırtacağınızı biraz şaşırtmaz.

Gerçekçi ve dinamik

Bu, etrafındaki neyin ve vahşi batıda olma ihtimalinin kalıcı bir gerçekçilik duygusudur. Yine de, biraz Hollywood tarzı.

Oyun, aktif olarak hareket etme arzusunu cömertçe ödüllendirir - mermileri kaçırabilirsiniz, kapatabilir, onları kapatıp düşmanlarınızı geri çekerken nesnelerin arkasına saklanabilirsiniz.

Silahlar ve Çevre

Yalnız Düşmanlara Saldırı Hordes ile başa çıkabilen deneyimli bir atıcı olarak hissetmenizi sağlayacak etkileyici bir silah yelpazesine (ateşli silahlar, silah atarak ve hatta fütüristik silahlar) sahip olacaksınız.

Her biri iyice düşünülmüş ve tasarlanmış olan bir sürü yeri ziyaret edeceksiniz.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: VR Kulaklık Gerekli, 2x USB 3.0 Bağlantı Noktaları
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ