Hacker Evolution Duality Oyun indir

Oyun / 12 June 2013

Hacker Evolution duality full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hacker Evrimi Duality, Exosyphen Studios tarafından geliştirilen hack simülasyon oyunudur. Başarılı Hacker Evolution oyun serisine dayanarak, tamamen yeniden tasarlanmıştır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Exosyphen Studios

Publisher: Exosyphen Studios

sürüm tarihi: 15 Ağu, 2011

Tür: Simülasyon

Hacker Evolution duality, Exosyphen Studios tarafından geliştirilen hack simülasyon oyunudur. Başarılı Hacker Evolution oyun serisine dayanarak, etkileyici ve yeni bir oyun deneyimi sunmak için tamamen yeniden tasarlanmıştır.

Hacker Evolution duality, Brian Spencer'ın ilk günlerinde, parlak bir programcıdan başka bir şey değilken başlar. Hızlı, geleceğe, yarattığı bir yapay zekayı durdurması gereken, bilmeden ve bir zamanlar sahip olduğu dev bir şirketin kontrolünü geri alması gereken geleceğe kadar ileri.

Bir temel güvenlik duvarı krakerden, sofistike sesli baskı kimlik doğrulama sistemlerine çeşitli araçlar kullanarak bilgisayarlara hacklemek zorundasınız. Hedeflerinizi finanse etmek için para çalmak, donanım yükseltmeleri satın alın veya oyunda bulunan diğer bilgisayar korsanlarını rüşvet vermek. Binalara girip veri çalmak için karmaşık güvenlik sistemlerinin atlanması kadarıyla gidin. İnsanları çerçevelemek, hatta onları ustaca tuzaklar kullanarak öldürür.

Anahtar fetürleri: Yeniden Tasarlanmış Arayüz ve Oyun Oyunu AI Hackerlar tarafından doldurulmuş büyük açık dünya Şaşırtıcı yeni grafikler, sesler ve animasyonlar Oyunu Oyna Seçimi: Oyunun hedeflerini takip edin ya da hiç bitmeyen ve gelişen bir açık oyun oynayın.

OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1GHz CPU Bellek: 1GB RAM Sabit disk alanı: 100 MB Video kartı: OpenGL uyumlu video kartı DirectX®: 8.0 Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
13
TELİF HAKKI İHLALİ