Hadr Full İndir Oyun indir

hadr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hadr, uçan bir kumaş parçasını kontrol ettiğiniz kısa bir atmosferik oyundur. Bezinizle birlikte kaplayabileceğiniz her şey kaybolur. Öğeler, bulmacalar ve hikaye, hepsi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dominik Konečný, Ateliér DUCHů

Publisher: ateliér duchů

sürüm tarihi: 5 Eki, 2020

tür: casual, bulmaca

Anahtar fetürleri: Onları odadan uçururken kıvrılan ve bükülen bir veya birkaç bez parçasını kontrol ediyorsunuz. Bunları bir şeyleri kapsayacak şekilde kullanabilirsiniz ve böylece, bu şeylerin kaybolmasını sağlayın. Bu güçle bulmacaları çözün ve 13 benzersiz el sanatçısı odasında ilerleyin. Tüm yolculuk sizi yaklaşık 2 saat oyun saatini alacak. Benzersiz minimalist atmosfer ve renk şeması Orta Avrupa İşlevselliği'nden görsel olarak esinlenerek Her oda için gerçek zamanlı olarak karıştırılmış etkileşimli müzik Müziğin kendisinden ortaya çıkan özel ses efektleri Her odada, bir sihirbaz, sadık arkadaş tavşanı ve sihir numarasının öngörülemesi hakkında bir hikayenin bir parçasını alacaksınız. Oyunda, bulmanız ve tamamlamanız için 40'ın üzerinde başarısı var.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: AMD Phenom II X4 965 / Intel Çekirdek I5-750 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 670 / Radeon HD 7950 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ek notlar: Sisteminizin yeterli olduğundan emin olmak için lütfen demoyu deneyin.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: AMD RYZEN 5 / Intel Core i7-7700 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1050 / RADEON RX 570 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ek notlar: Sisteminizin yeterli olduğundan emin olmak için lütfen demoyu deneyin.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
87
TELİF HAKKI İHLALİ